Ere-mout- en brouwmeester DE HEER J. G. A. WEISENBORN NAM Op vrijdag 2 maart j.l. heeft de heer J. G. A. Weisenborn met zijn echtgenote enige uren in het middelpunt van de be langstelling gestaan. Het was voor de laatste keer, want hij nam officieel af scheid. Aangezien ir. R. van Marwijk Kooy buitenslands vertoefde toen de heer Weisenborn begin december de pensioen gerechtigde leeftijd bereikte, is het offi ciële afscheid even uitgesteld; het moest wederom worden uitgesteld wegens het plotselinge overlijden van de moeder van mevrouw Weisenborn. In de Gijsbreghtkelder waren velen bij eengekomen, o.w. de voltallige directie. De heer Van Marwijk Kooy sprak de scheidende chef van het laboratorium toe OFFICIEEL AFSCHEID en prees zijn vele goede eigenschappen, die hij bijna zesenveertig jaar in dienst van de brouwerij heeft gesteld. Het deed hem bijzonder veel genoegen dat hij de heer Weisenborn kon mededelen, dat dr. W. T. Blancquaert, de rector van de Ho gere Technische Brouwerijschool Sint- Lieven te Gent had besloten de scheiden de functionaris de titel van Ere-mout- en brouwmeester toe te kennen; het is voor het eerst dat de school, die reeds vele brouwmeesters heeft afgeleverd, deze ere titel heeft verleend. De heer Stomps bood namens de directie en personeel een envelop met inhoud aan, aangezien het echtpaar Weisenborn nog geen beslissing had kunnen nemen wat zij het liefst daarvoor wilden hebben. De heren Egberts en Kranenberg nemen afscheid van de heer en mevrouw Weisenborn. 10

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 12