Honderden feliciteerden onze adjunct-directeur, de heer J. A. H. Peters Urenlang hebben de heer Peters en zijn echtgenote voor hun zetels gestaan om de geluk wensen van honderden belangstellende vrienden en relaties in ontvangst te nemen ter gelegenheid van het feit, dat de heer Peters veertig jaar in dienst was. Voor velen was dit een goede gelegenheid orn de heer Peters tevens te feliciteren met zijn benoeming tot adjunct-directeur. De Gijsbreghtkelder is een voor zulke bijeenkomsten bijzonder geschikte ruimte, die de gasten vrijwel onmiddellijk bij hun binnenkomst in de juiste sfeer brengt. En die sfeer is bij deze gelegenheid dan ook van de aanvang af gezellig geweest. ET en van de allereersten die het echt- tie had voor het werk van de heer Peters, paar Peters de hand drukte was de hetgeen duidelijk was gebleken door de heer M. van Marwijk Kooy, onmid- benoeming tot adjunct-directeur, dellijk gevolgd door enkele zeer vroege gasten, die de rij openden van honderden Het directiegeschenk was de heer Peters belangstellenden, van wie velen geschen- reeds in de directiekamer overhandigd, ken overhandigden. Zo zagen wij een zodat de heer Egberts kon volstaan met delegatie van het filiaal Heerlen, die een het uitspreken van zijn felicitaties en Namens het filiaal Heerlen boden de schilderij aanbood, een afvaardiging van het KLM-personeel, gesierd met het ere- lint van Chevalier de la Bière Amstel, die een prachtige met zilver bewerkte asbak ten geschenke gaf; vertegenwoordigers van het CBK, Scheepvaart enz. Hoewel natuurlijk de meeste buitenland se relaties niet persoonlijk waren geko men, hadden deze toch door brieven, telegrammen, bloemen en geschenken blijk gegeven van hun achting en ge negenheid. Mr. E. J. Egberts sprak de jubilaris toe, nadat tegen half zes ook de personeels leden waren binnengekomen. Hij gewaag de van de grote waardering, die de direc- i Duysens en Moonen een schilderij aan. woorden van dank ook aan mevrouw Peters. Voor mr. Bossard was de aangename taak weggelegd de jubilaris namens het perso neel te feliciteren, hetgeen hij op plezie rige en zwierige wijze deed. Spreker wees op de hunkering die bij de jeugd leeft naar een leven vol afwisseling, zoals de heer Peters reeds jaren leidt, reizen en vreemde landen zien. Maar zo'n leven is meer dan dat en anders dan dat: hier voor zorgen, daarvoor zorgen, op tijd een vliegtuig, trein of boot halen, in kou en hitte, uitputtende conferenties, oneindige zorg voor het opbouwen en in stand hou den van een markt en aan honderd details denken. 8

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 10