Deze maand E5ESE3 Voltaire? Het komt me voor, dat moraal, studie en vrolijkheid drie zusters zijn, die nooit van elkaar gescheiden mogen worden. <êJ is de schone lei waarmee we 1962 zijn begonnen al weer gedeeltelijk beschreven, maar Het Spongat is helemaal vol. Het spreekt u over de nieuwjaarsreceptie, een nieuwtje voor ons bedrijf, althans in deze vorm. U vindt er een boekje, dat de ad junct-directeur, de heer Peters, opendoet over de export. De heer Felderhof van de NCRV schrijft over het hete New Delhi en de heer Eyck bespreekt de koeling in ons bedrijf. Als contrast een verhaal over een brandende plumpudding en griezelen de kindertjes. Onze puzzelredacteur is in de „oppositie" (waarom dit woord tussen aanhalingstekens staat zult u bij het bekij ken van zijn puzzel duidelijk worden). De redactie dankt hierbij allen die haar de beste wensen in het nieuwe jaar deden toe komen. Mogen wij u ook nog eens de namen van onze redactieraad in herinnering brengen? Het zijn mej. H. A. Bosker en de heren A. W. F. Kroon, G. Ch. Nieuwendijk, G. A. Poelenije, Th. Veenings, J. J. A de Vries, A. C. de Weerd en R. M. Wijde- veld. Zij staan altijd klaar om uw suggesties en tips in ontvangst te nemen, opdat ons Spongat zo gevarieerd mogelijk wordt. Onze lezers in Paramaribo en in Willem/^ stad, in Groningen en Den Haag, in RotW terdam, Heerlen en Hengelo nodigen wij hierbij tevens hartelijk en dringend uit eens iets van zich te laten horen, de redactie houdt graag een plaatsje open voor uw fo to's en/of berichten.

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 2