Tap open Tap toe Afscheid in Den Haag De heer C. J. Meijer heeft in veertien dagen tijds tachtig vaten bier leeggetapt ten behoeve van de dorstige bezoekers van de 32ste Salon van Voedingsmiddelen en Huishoudartikelen te Brussel, die gehouden werd van 28 oktober tot en met 12 novem ber j.l. Onze stand op deze Salon was gunstig ge legen: de meeste mensen kwamen namelijk pas bij onze tapkast wanneer zij de rond gang door de hallen hadden gemaakt. Zij waren dan dorstig en lieten de gelegenheid om zich te laven niet voorbij gaan. Zodoende kwam onze tapper dus vaak handen te korteen kleine tienduizend gla zen heeft hij gevuld, maar gelukkig had hij assistentie voor de kassa. „Het was wel vermoeiend, maar leuk werk", zei hij, „leuk vooral omdat de Belgen ons bier zo lekker vonden." Donderdag 30 november heeft het filiaal Den Haag afscheid genomen van de heer S. Bennink, die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd onze dienst ging verlaten. In een bijeenkomst van het voltallige per soneel werd de heer Bennink toegesproken door de heer IJ. N. Galema, als één van de mensen die hem het langst hebben mee gemaakt. De scheidende ijstrekker kwam in april 1924 in dienst en werd in de wande ling St. Nicolaas genoemd. Ook de directeur van het filiaal, de heer J. Burgers sprak enkele woorden en stelde de heer Bennink als voorbeeld voor de jongeren in ons bedrijf. Het speet hem, dat hij nu afscheid moest nemen, maar gaf hem in overweging zijn memoires te schrij ven over de vele jaren die hij in Den Haag heeft gewerkt. Tenslotte sprak de heer M. Bakker, chef Ijsfabriek een kort woord. Namens allen bood de heer J. Zegers, kel derbaas, het afscheidscadeaau aan, een pen dule, die door de heer Bennink, zichtbaar ontroerd werd aanvaard. Hij zegde toe aan het verzoek van de heer Burgers, aangaande zijn memoires te zullen voldoen. Zo werd in een prettige sfeer een 37-jarige loopbaan van een om zijn stiptheid en evenwichtigheid zeer gewaardeerde mede werker beëindigd. Wij wensen hem nog vele jaren toe om in gezondheid van een welverdiende rust te genieten. IJ. N. Galema. DANKBETUIGING Hiermede zeg ik, mede namens mijn vrouw, directie en personeel van het filiaal Den Haag hartelijk dank voor de belang stelling bij mijn afscheid betoond en voor het cadeau, dat ik mocht ontvangen. S. J. Bennink. 7

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 9