Zilveren Jubilarissen T vierden op 1 december j.l. hun elkaar hun werkterrein hebben, wee mannen, die niet zo ver van zilveren dienstjubileum. Het waren de heren F. Schouten uit de gistkelder en W. F. F. Huissen, sinds kort voorwerker in de legerkelder. Nadat zij met hun gezin door ir. R. van Marwijk Kooy waren ontvangen en namens de directie gelukgewenst, werden zij door hun collega's gehuldigd. Deze hartelijke plechtigheden werden niet in één en dezelfde ruimte gehouden, want terwijl de heer Schouten met de zijnen in de kantine had plaatsgenomen, ging de heer Huissen naar de legerkelder, voor deze gelegenheid versierd door zijn collega's, blij werd toegesproken door de heer Stomps, waarna zijn baas, kelder meester Van Leeuwen hem een paar pen tekeningen aanbood namens het perso neel van de legerkelder en van enkele andere afdelingen waarmee de jubilaris in zijn dagelijks werk veel te maken heeft. Tenslotte las een van zijn collega's een gedicht voor, dat weer door een an dere collega was gemaakt. De heer Schouten, sinds 1951 in de gist kelder werkzaam, werd toegesproken door de heer Weisenborn, waarna de heer Jansen hem namens de collega's van gistkelder en wortkoeling een grote fruit mand aanbood. De heer Van Leeuwen overhandigt jubila ris Huissen een paar pentekeningen. De heer Schouten en zijn gezin DANKBETUIGING Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik directie, chefs, bazen en collega's hartelijk voor de mooie cadeaus mij aan geboden ter gelegenheid van mijn vijfen twintigjarig jubileum. De spontane hulde mij gebracht in het tot feestzaal omgetoverde oudste gewelf van de brouwerij, heeft ertoe bijgedragen, dat deze dag onvergetelijk voor ons zal zijn. Huissen. PRIJSVISSERS Voor de goede orde laten wij hieronder de namen volgen van degenen die een prijs hebben gewonnen op de visdag, die op 21 oktober werd georganiseerd. De heer Bloem ontving de eerste prijs voor de meeste vissen: 10 stuks; de heer Kuijl kreeg een prijs voor de grootste vis23 cm; de heer Ruitenbeek had de domste vangst gedaan, een kikker; de slemiele prijs prijs ging naar de heer Vinkenborg; de eerste vis werd gevangen door de heer Rot gans, de laatste werd door de heer Leijds- man aan de haak geslagen. Hoewel de heer Grave de grootste vis had gevangen, telde deze toch niet mee omdat het een snoek baars was; van de caféhouder, waar men koffie dronk, kreeg hij toen een troostprijs. Een vadersjongetje uit Weert Werd door de heimwee wreed verteerd Hij schreef aan lieve vader thuis: „Haal mij terug uit 't moederhuis, „Ik word hier doodgemoedereerd." 13

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 15