Ik huis heb een met een tuintje gehuurd. :r~ J ■•'•TXSr.ril •••--.-•3' 38' Neen, wij denken nu niet aan een ge woon woonhuis, maar aan een vakan tiehuis. Zoals reeds in het vorige nummer van Het Spongat werd vermeld, zijn de voorberei dingen voor de verhuur van onze drie eigen vakantiehuisjes in volle gang. Deze voorbereidingen bestaan uit het vormen van een commissie (hoe kan het anders in ons land), die op haar beurt de toewijzin gen en de verhuurbepalingen aan het voor bereiden is. Het resultaat van de eerste besprekingen willen wij hier graag vermel den, omdat wij ons levendig kunnen voor stellen, dat er grote belangstelling is voor dit onderwerp. De huur is vastgesteld op 30,per week, waarvan 10,moet worden be taald onmiddellijk na de definitieve toe wijzing. Voorlopig zullen voor inschrijving in aanmerking komen zowel gehuwde als ongehuwde werknemers, die op 1 april 1962 één jaar in dienst en tenminste dertig jaar oud zijn. De verdeling van de huisjes betreft tien perioden van twee weken, in het tijdperk van 5 mei tot 22 september. In totaal zul len dus dertig werknemers van onze huisjes kunnen profiteren. Voor 1962 zal getracht worden nog twee huisjes op een andere plaats in Nederland erbij te huren. De huurprijs van deze huis jes zal hoger komen te liggen dan 30, per week. De brouwerij zal zorgdragen voor het ver voer (incl. fietsen) van het woonhuis van de werknemer tot het terrein waarop de huisjes staan. Omstreeks 15 januari a.s. zullen alle werk nemers via het loonbureau of de salaris administratie een inschrijvingsformulier ont vangen, waarop men zijn verlangens kan kenbaar maken. Het maximum aantal personen per huisje bedraagt zes. In de huisjes is bijna alles aanwezig wat een goede huisvrouw met vakantie verlangt, met uitzondering van linnengoed, dekens, hand- en theedoeken. De toewijzing zal, zo nodig, via loting plaats vinden vóór half februari. Voor die genen, die bij loting eventueel zijn afge vallen, blijft dan toch nog voldoende tijd over om elders een vakantieonderdak te zoeken. N.B. tm dan q BW THE SATURDAY EVENING POST ,,lk zou weieens willen weten hoe groot DIE jooi is geweest 9

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 11