Voor Sint en Kerst Even een herinnering. Niet aan Sinterklaas, want die maakt genoeg reclame, maar aan een stijlvol geschenk wat u op zijn verjaar dag aan hem kunt vragen (voor uzelf of voor anderen)een abonnement op de Stichting Openbaar Kunstbezit. Kosten 9,75 (giro 1665 van Openbaar Kunst bezit, Amsterdam, met vermelding Voor cursus 1962). U weetde Stichting wil en mag geen winst maken en daarom krijgt u bijzonder veel voor die 9,75. Te weten Veertig kleurenreproducties van royaal for maat; veertig radioteksten (op veertig maandag avonden in 1962 te beginnen 15 januari van tien voor zeven tot zeven uur wordt voor de radio een kunstwerk behandelt, een toelichting die u dan kunt volgen met de reproductie in de hand) een fraai linnen rugband voor het bewaren van de reproducties en de teksten; een museumkaart (een gratis doorlopend- toegangsbewijs, geldig voor ruim vijftig Nederlandse openbare musea). Vorig jaar verkocht UNICEF in Nederland 550.000 nieuwjaarskaarten. U weet, dat UNICEF het Kinderfonds van de Verenig de Naties is, dat tegenwoordig speciaal in de onderontwikkelde gebieden werkt. Het werk dat in die landen voor moeder en kind wordt gedaan kost veel geld, dat voor een deel wordt opgebracht door de verkoop van de Nieuwjaarskaarten, waar van dit jaar weer een prachtige serie in omloop wordt gebracht. Bestel de UNIC.EF-kaarten. Ze kosten 4,per doosje van tien met enveloppen. Het Nederlands Comité UNICEF, Molen straat 15a, Den Haag geeft gaarne alle verdere inlichtingen. Groet een vrind en help een kind Op de Food Editors' Conference (redacteuren van vakbladen op het gebied van voedsel (als enig bier uit Nederland) vertegenwoordigd. Het feest daarna werd bijgewoond door ca. 175 mensen die 131 flesjes Amstel genoten, terwijl er toch vele andere dranken waren. De plaat geeft een beeld van de aantrekkelijke reclame, die zowel de kaas als Amstel maakten. 16

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 18