In Jordanië is voor het eerst een landbouw- en industrietentoonstelling gehouden, die op 21 augustus door koning Hoessein werd geopend. De Jordan Brewery ontving voor haar Amstel bier de hoogste onderscheiding, namelijk een gouden medaille. Op de foto de Jordan Amstel stand. De tentoonstelling duurde tot 4 september. lied, dat op zo charmante wijze de liefde voor Amsterdam bezingt. Eeuwigheid Hoog in het noorden van het land Svith- jod staat een rots, honderd kilometer hoog en honderd kilometer breed Eenmaal in de duizend jaar zet zich een klein vogeltje op die rots om zijn snavel te slijpen. Wanneer de rots op deze manier tenslotte is afgesleten, is er één enkele dag van de eeuwigheid voorbij. Op 8 augustus raakte een vrachtwagen met aanhang wagen van het expeditiebe drijf Zuidema, die voor de Amstel Brouwerij rijdt, door een zware rukwind in de zachte berm van de XJtrecht- seweg en kwam vervolgens nagenoeg in zijn volle leng te in de sloot terecht. Geluk kig kwamen geen persoon lijke ongelukken voor en be stond de lading slechts uit emballage. De heer C. Ph. Schlosser uit Rotterdam, die toevallig een camera bij zich had, toen hij voorbijkwam, maakte deze plaat. The Canals o< Amsterdam van Peter Goemans Van het bekende liedje Aan de Amster damse grachten is op verzoek van de Am stel Brouwerij een Engelse versie gemaakt, die is opgenomen op een 45-toerenplaatje, dat onlangs aan onze platencollectie is toe gevoegd. Het wordt gezongen door Louis Dusée met orkest- en koorbegeleiding ge dirigeerd door Enrico Neckheim. Aan de andere zijde speelt het draaiorgel De Drie Pruiken de melodie van hetzelfde 15

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 17