OnS leven in de Brouwerij AMSTERDAM In dienst getreden J. E. M. H. Peters J. G. Grave ROTTERDAM Mej. N. G. M. Goossens AMSTERDAM Onze dienst verlaten Mej. 1. L. Kramer L. Kruymer Mej. N. J. Touber Mevr. W. A. van Vliet-Beers P. J. Vollenberg ROTTERDAM Geboren Eric Jasper, zoon van het echtpaar De Vos- Stroomberg. AMSTERDAM Josephine Henriëtte en Johan Benjamin, zoon en dochter van het echtpaar Drost- de Vries. George Alexander Laszlo, zoon van het echtpaar Perczel-Kasper. Getrouwd De heer Th. G. de Wit met mejuffrouw E. M. A. Spoor. L. Verheijen met mej. H. M. E. Koelemaij. J. H. Stiphout met mej. W. Willenbroek. Dankbetuigingen Op 30 mei j.l. werd ik ter gelegenheid van mijn jubileum, behalve door uw be langstelling, aangenaam verrast met bloe men en geschenken, waarvoor dan ook mijn zeer hartelijke dank. De cadeaus, bestaande uit een album met fraaie langspeel-operetteplaten en een boe- kenbon (welke laatste inmiddels is omgezet in bijna 2.500 bladzijden lectuur) door u geschonken, zullen mij de komende tijd enige prettige uren van verpozing zijn en mede voor zoveel nodig het in de laatste tijd veel besproken vraagstuk van de vrije tijdsbesteding helpen oplossen. Nogmaals hartelijk bedankt. C. H. van der Veen Op 17 mei werd het huwelijk ingezegend van mej. Ria Deckers (Commerciële Afd.) en de heer B. M. Ph. Hogers; van het bruidspaar werd in het Beatrixpark te Am sterdam deze foto gemaakt. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden ter gelegenheid van mijn hu welijk, betuig ik u hierbij, mede namens mijn echtgenoot, van harte dank. M. (Ria) W. Th. Hogers-Deckers Mede namens mijn vrouw en kinderen be tuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de enveloppen met inhoud die ik ter ge legenheid van mijn vijfentwintigjarig ju bileum mocht ontvangen. C. P. van Berkel L. BOERSMA t Het ongeluk bij Lissabon, waarbij op zeven juni j.l. een DC-8 van de KLM verging, heejt ook het leven gekost aan de heer L. Boersma, purser. Nog maar kortgeleden werd de heer Boers ma op plechtige wijze geïnstalleerd als Chevalier de la Bière Amstel en met leed wezen hebben wij dan ook van zijn ver scheiden kennis genomen. 16

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 18