Driemaal zilver VIJFENZEVENTIG DIENSTJAREN Op de stoeptreden van het hoofdkantoor werden de drie jubilarissen met hun gezin gefotografeerd, nadat zij door de heer Van Marwijk Kooy (links achter) waren ontvangen. De heren W. K. Albracht, J. F. Bisschop (bottelarij) en L. H. van Spankeren (ketel huis) zijn maandag 9 april officieel her innerd aan de dag waarop zij vijfentwintig jaar geleden in dienst kwamen. Met hun gezin waren zij 's morgens naar het hoofd kantoor gekomen, alwaar zij door ir. R. van Marwijk Kooy werden ontvangen. Om twaalf uur begaven zij zich naar het nieuwe instructielokaal om door chefs en collega's gehuldigd te worden; het was de eerste keer, dat het instructielokaal voor een der gelijke feestelijke gelegenheid werd ge bruikt, een primeur dus. Een lange rij sprekers, o.w. de heren Boo- nen, Stomps en Fokke gaf uiting aan de gevoelens van waardering die allerwegen leefde onder degenen die dagelijks met deze jubilarissen te maken hebben. Er waren geschenken en bloemen en wij hebben bewondering voor de heer Koch, die voor alle aanwezige kinderen (kleine en grote) chocolade in zijn zak bleek te hebben. Elet was een gezellige bijeenkomst en een unieke bijeenkomst tevens, want, om de woorden van de heer Van Marwijk Kooy aan te halen „vijfenzeventig jaar dienst verband komt niet zo vaak voor". er geschikt water in voldoende hoeveelhe den verkrijgbaar? Kunnen bouwmaterialen, machines, grondstoffen plaatselijk worden aangeschaft of moeten deze merendeels in gevoerd worden? Evenzo wat betreft de kisten, flessen, eti ketten en kroonkurken? Enfin, een zeer groot aantal gegevens dient te worden ver zameld en onderzocht en het resultaat van dit onderzoek wordt aan de directie voor gelegd. Is de beslissing positief uitgevallen, dan wordt in nauw overleg met onze technici een plan de campagne opgesteld voor de verwezenlijking van het project. De Afdeling Buitenlandse Brouwerijprojec ten onderhoudt tevens het contact met de reeds bestaande dochterondernemingen. Wat doet de Economische Afdeling Ik hoop dat dit artikel ondanks zijn beknoptheid een zo danige winst kunnen afsluiten, dat een geven, dat u zich van deze werkzaamheden enigszins een beeld kunt vormen. A. W. F. Kroon Winst Jordan Brewery Ltd. De Jordan Brewery Ltd. heeft het per 31 maart j.l. geëindigde boekjaar met zo danige winst kunnen afsluiten, zodat een dividend van zes procent kon worden uit gekeerd. 4

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 6