Ons leven in de Brouwerij AMSTERDAM In dienst gekomen: Ir. M. Jansen R. Kolmer Mej. G. M. Koppen Mej. C. L. Verbeek Mej. T. Vos ROTTERDAM: C. G. Tukker Th. J. Willemsen AMSTERDAM Onze dienst verlaten: G. W. de Graaf C. J. Harmsen Mevr. E. Hollander-v. Dijkhuizen Mej. A. C. J. Zwang E. Udo Gehuwd Mej. M. W. Th. Deckers met de heer B. Hogers Mej. Th. Leijten met de heer E. Kaag Geboren: 20 april 1961, Petra, dochter van het echt paar v. d. Pol-Zwenne. 28 april 1961, Lya, dochter van het echt paar v. Otterlo-Sluiskes. Carmen Raguel, dochter van het echtpaar Nunez-Camejo. ROTTERDAM Mike Rudolf, zoon van het echtpaar Wil- lems-Matthijs. Gehuwd J. J. de Graaf met mej. J. J. Ansems AMSTERDAM jubileum Op 30 mei a.s. zal de heer C. H. van der Veen veertig jaar in dienst zijn. Plechtigheid in Rotterdam Het was voor de heer A. J. van Gijzen, procuratiehouder van ons filiaal te Rot terdam zaterdag 29 april j.l. een plech tige dag. In de Burgerzaal van het Rotterdamse stadhuis speldde burgemeester van Wal- sum hem de versierselen op, behorend bij de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. „Het was werkelijk een plechtige dag", vertelde de heer Van Gijzen. „De vrijdag ervoor kreeg ik een telegram met het ver zoek aanwezig te willen zijn in de zeer representatieve Burgerzaal. Enkele honderden mensen waren er bij el kaar, onder wie vele echtgenoten en ge nodigden. Zo was ook de heer Cnossen als genodigde aanwezig. De burgemeester hield een rede en speldde toen de eer bewijzen op, zoals de bronzen, zilveren en gouden medailles; ook waren er natuur lijk ridders en bevorderingen. Om onge veer kwart over twaalf werd de plechtig heid officieel besloten met het Wilhel mus. Hierna werd een buffet geopend, en was er gelegenheid tot gelukwensen." Zoals men zich zal herinneren kon de on derscheiding voor de heer Van Gijzen niet tijdig aanwezig zijn, toen hij op 1 fe bruari j.l. zijn veertigjarig dienstjubileum herdacht. BENOEMINGEN Tot assistent-verkoopleider zijn benoemd de heren D. Aartse Tuyn, B. J. Leereveld, J. P. Rijnbende, F. J. J. Slager en L. K. G. Smit. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn echtgenote wil ik mijn dank betuigen voor al hetgeen ik op de dag van mijn jubileum van directie, chefs en collega's heb mogen ontvangen. W. K. Albracht Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor cadeaus en enveloppe met inhoud, die ik ter gelegenheid van mijn vijfen twintigjarig jubileum mocht ontvangen. L. H. van Spankeren 14

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 16