A. J. Van Gijzen veertig jaar in dienst JUBILEUM IN ROTTERDAM De jubilerende heer Van Gijzen met echtgenote; links en rechts zijn dochter en schoonzoon, de heer en mevrouw Siegers. De heer A. van Gijzen is één der procuratiehouders van ons filiaal te Rotterdam en op 1 februari j.l. was het veertig jaar geleden, dat hij zijn intrede deed bij dit filiaal. Aangezien men daar niet is ingesteld op feestelijke bijeenkomsten, was ten behoevevan de huldiging een paar honderd meter van het kantoor een zaal gehuurd in cafe De Matador aan de Mathenesserweg, hoek Marconiplein. Daar kwamen de jubilaris, zijn echtgenote en zijn dochter met haar man, ir. F. J. Siegers om drie uur binnen en daar ook verzamelde zich het personeel van het filiaal, voor zover het gemist kon worden. De heer F. Cnossen, directeur van het bedrag onder couvert en wenste hem na- filiaal, heette alle aanwezigen wel- mens allen geluk met deze jubileumdag. kom, in het bijzonder mr. J. M. Mr. Elink Schuurman had (wegens af- Elink Schuurman, die de Raad van Beheer wezigheid van de heren Egberts en Kra- vertegenwoordigde, de heer J. van Loon nenberg) het verzoek gekregen de jubilaris („als chef van de Drankwet een goede namens de Raad van Beheer toe te spre- bekende voor ons") en de heer B. S. W. ken. „Ik doe dit met veel genoegen", zei van Rijn („niet alleen als Amstel-afnemer hij, „want wij hebben altijd veel waar aanwezig, maar tevens in zijn kwaliteit van dering voor mensen die veertig jaar ach- secretaris van de Rotterdamse Vereniging tereen in dienst zijn, daar dit getuigt van van exploitanten van HCRS en aanverwan- grote trouw, die tegenwoordig niet veel te bedrijven, Ons Belang"). voorkomt. Wanneer u een blik werpt op de jaren die achter u liggen, zult u dit „Het is een bijzonder lange tijd, veertig kunnen doen met grote tevredenheid en jaar", aldus de heer Cnossen tot de jubi- het moet een voldoening voor u zijn, dat laris, „een tijd waarvan ik maar een klein zoveel afnemers behorende tot het rayon gedeelte heb meegemaakt. Ik hoop nog Rotterdam, gebruik maken van uw waarde- vele jaren op dezelfde prettige wijze met volle adviezen met betrekking tot drank- u samen te werken als totnutoe en nog wetaangelegenheden. Zoals ik heb verno- veel profijt te trekken van uw scherpe men, hebt u, toen in 1934 brouwerij De kennis op het gebied van de Drankwet, Meiboom in Vlissingen werd overgenomen een kennis waarvoor wij diep respect heb- en de contracten met de afnemers gewij- ben." De uitgebreide ervaring, die de jubi- zigd moesten worden, onschatbare diensten laris aangaande de foto- en filmtechniek aan de brouwerij bewezen. Uit die tijd heeft verworven, maakt het moeilijk iets dateert het gerucht, dat u na een tocht voor hem te kopen dat bruikbaar is. Daar- per KLM-toestel, wat groentjes op het om overhandigde de heer Cnossen de heer vliegveld te Vlissingen uitstapte, waar de Gijzen, namens het gehele personeel, een heer Van Heusden u kwam afhalen. Dit 4

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 6