Finale Klaverjastoernooi Succes voor Amstel Op zeventien februari j.l. vond de finale plaats van ons grote klaverjastoernooi, waaraan veertig verenigingen hebben deel genomen. Ook dit jaar kunnen we weer met voldoening terugzien op deze dag en wij prijzen ons gelukkig, dat wij uit de mond van zovele deelnemers hebben mogen horen, dat ook de verenigingen er met plezier aan terugdenken. Na vier speelavonden waren de zes finalis ten bekend en uit handen van de heer G. A. Poelenije, die de directie vertegen woordigde, ontvingen de verenigingen hun prijzen. De Amstel Brouwerij was zo gelukkig de eerste prijs te winnen met 22361 punten. Tweede werd Shell, 22292 punten, derde Eigen Haard, 21758 punten, Swift werd vierde met 21736 punten, SBEH vijfde met 21678 punten en Hamer en Nijptang sloot de rij met 21826 punten. Op de finale-avond won Shell ook de wisselbeker met 22516 punten. Avonden als deze zijn bijzonder gezellig en menige vertegenwoordiger van een prijswinnende vereniging nam dan ook de De vertegenwoordiger van de Shell wordt door de heer Poelenije gelukgewenst met het winnen van de wisselbeker. Rechts: organisator Borsch. gelegenheid te baat de gastvrijheid van de Amstel Brouwerij en de sfeer die op de klaverjasavonden in de fabriekskoffiekamer heerst te prijzen. Het bestuur van de KJC Amstel Brouwerij wil hierbij de heer Poelenije dankzeggen voor de prima wijze waarop hij de prijzen heeft uitgereikt. F. J. N. Borsch, secretaris De redactie wil aan dit verslag gaarne toe voegendat de heer Borsch, die de avon den had georganiseerd, lof is toegezwaaid voor de manier waarop hij dit heeft ge daan; het klopte allemaal prachtig. Na de geslaagde finale-avond poseerden de leden van onze klaverjasclub voor deze foto De prijzenkast is stille getuige van de vele triomfen die de club heeft gevierd. 9

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 11