wij niet vergeten Op de aan de Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen N.V. verschuldigde koop sommen wegens aan deelhebbers toegekende rechten, werd wederom een aflossing betaald. In het verslagjaar werden 23 deelhebbers toegelaten en bij de Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen N.V. verzekerd, terwijl van zeven het deelhebberschap eindigde door ontslag en van twee door overlijden. Aan de daartoe gerechtigde deelhebbers, die vertrokken, werd een uitgesteld pensioen toegekend. Aan de weduwen van de twee overleden deelhebbers werd pensioen verleend. Op 31 december 1958 werd pensioen genoten door acht weduwen en drie kinderen. De wettelijk voorgeschreven verslagstaat over 1958 werd aan de Verzekeringskamer De administratie van de Stichting over het verslagjaar werd gecontroleerd door de accountants Th. L. Limperg, die blijkens het aan de bestuursleden uitgebrachte rapport d.d. 8 augustus I960 deze in orde hebben bevonden. Aan de beurt van aftreden is het bestuurslid de heer C. P. Verhaar, die zich herkiesbaar heeft gesteld. Amsterdam, 19 december 1960. BESTUU^ Het bestuur maakt u erop opmerkzaam, dat door de bijzonder gecompliceerde werkzaamheden, verbonden aan de controle van de talrijke en ingewikkelde cijfers, eerst nu het jaarverslag 1958 kan worden uitgebracht. Alle pensioenverbeteringen, die dus in de jaren 1959 en I960 zijn tot stand gekomen, vindt u hierboven dus niet weergegeven. Wij wensen dit met nadruk naar voren te brengen, omdat u hierover reeds mededelingen hebben bereikt. Het bestuur is doende om in overleg met de deskundigen de in de controle ontstane achterstand zo snel mogelijk in te lopen, zodat in de toekomst de ■jaarverslagen meer directe gegevens zullen bevatten. 6 HET BESTUUR ...dat het weer zomer wordt, plaatsen wij deze zonnige kijk in het haventje van Ibiza, een eiland van de Pityusengroep in de buurt van de Balearen (Spanje). De naam Noray, die het hotel op de kade draagt, is Catalaans voor meerpaal. 6

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 8