Ons leven in de Brouwerij AMSTERDAM ln dienst gekomen: R. Boesaart H. de Groot Mej. A. Th. Leenen Mej. J. Ch. Out Mej. I. Swaving H. W. J. Smeijsters G. H. J. Suurenbroek Drs. W. van Straten Mej. G. Vonk MET PENSIOEN AMSTERDAM Onze dienst verlaten: C. F. Steffens P. C. van Zeeland Met pensioen: P. J. Koekenbier Getrouwd De heer J. IJ. Koudenburg met mej. M. A. W. Beijer. AMSTERDAM Geboren: Leendert Casparus, zoon van het echtpaar L. Pastor-Bongaardt. Petronella Hendrika Gerarda, dochter van het echtpaar J. M. Frenken-Wever. Overleden J. J. B. Zon (gepensioneerde) HENGELO Geboren Bernardus Jacobus Maria, zoon van het echtpaar J. G. J. ter Elst-Sonder. Geheel in stijl bleven de collega's van de heer A. Ziessen, die vrijdag zes januari voor het laatst zijn werk op de bottelarij ver richtte. De dag erna was een vrije zaterdag en de daarop volgende zondag werd hij vijfenzestig jaar, zodat hij de nieuwe week als gepensionneerde inging. De collega's hadden de plaats van zijn werk, in dit geval de uitgang van een spoelmachine, versierd met slierten kroonkurken en de Amstelvlag en hem bovendien rijk voorzien van sigaren. Een vrolijk einde van een werkzaam leven en een goed begin van een periode van rust. Wij wensen de heer Ziessen nog vele jaren toe. De wijnhandel en slijterij van de heer W. Mercuur te Heerenveen is in oude stijl gehouden; zo ook zijn woon huis, dat smaakvol is inge richt. Daarenboven is me vrouw Mercuur iemand die van activiteit houdt: ze is o.a. dirigente van het vrou- kenkoor. Maar ze doet ook aan huisvlijt en als bewijs daarvan publiceren we deze afbeelding van een wand kleed, dat ze gemaakt heeft. Het tafereeltje is erop ge- appliqueerdstukjes vilt en allerlei andere soorten lapjes vormden het materiaal, dat in bonte kleuren een alleraardigst effect geeft. 23

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 25