Resumerend kunnen we dus stellen dat de ondernemingsraad een instituut is dat tot taak heeft bij te dragen tot een zo goed mogelijk functioneren van de onderneming en het bevor deren van een goede samenwerking. Dat daarbij veelal personeelsbelangen ter sprake zullen komen is begrijpelijk. Mogen we tenslotte de hoop uitspre ken, dat alle partijen dit instrument steeds beter leren bespelen, tot voor spoed van de Amstel Brouwerij en daardoor van allen die hierbij betrok ken zijn. Den Hommel heropend Op 12 januari j.l. werd te Utrecht, Leidse- weg 134, het sinds generaties bekende chalet Den Hommel heropend. Directeur Kranenberg heejt het smaakvol ingerichte etablissement officieel geopend en vooraf werd deze foto gemaakt van de heer A. G. Bloem, restaurateur-directeur midden) met echtgenote en de heer Kranenberg. van een op de volgende vergadering aan de orde komend agendapunt. De commis sies kunnen dan vooraf de benodigde ge gevens verzamelen en de leden inlichten, waardoor men in de eigenlijke vergadering direct tot de kern van het probleem kan doordringen, hetgeen uiteraard een grote tijdsbesparing betekent en de besluitvor ming ten goede komt. Th. Veenings ONZE KINDEREN (en die van anderen Michelientje, vier jaar, belt haar speel- vriendje op. „Met Robbie", zegt hij, blij dat hij wordt opgebeld. „Met Michelientje, rotjong." Giechelend legt ze de telefoon neer en zegt: „Dat vindt hij toch zo naar, hè". Chris (5), bijna huilend tot zijn vader: „Ik mag van Wim (11) geen snoepje hebben" Dan wijst Suus (7) op de grote Wim en zegt: „Dat mag nou nooit van Wim, maar als hij kinderen heeft, zullen ze wel anders opgeprikt worden" •k In het restaurant zit het gezin te eten en tegen het eind krijgt de jongste (7) de menukaart te pakken en constateert met schrik: „Mamma, ze laten je hier betalen voor de pudding".

Amstel - Het Spongat | 1961 | | pagina 18