De beker is gewonnen Reorganisatie winkelverkoop Na een prettige partij voetbal stelden zaterdagmiddag 15 maart 1924 de Super-Boys van de Amstel Brouwerij zich op voor een schuurtje op het voetbalveld Middenweg 86 te Amsterdam teneinde gefotografeerd te worden. De beker was gewonnen en de ploeg van de brandweer verslagen. Deze foto kwam bij het verhuizen boven water bij de heer Beers, bottelarij, die hem voor het afdrukken in ons blad beschikbaar stelde. En nu de namen. Van links naar rechts staand: P. Hille (chauffeur, overleden), S. Zevenster (controleur), „Troepoel" Hogendorp (bijrijder, overleden), Marees (chauffeur), P. Kouwenberg (chauffeur), Homburg (bijrijder), B. Slot (chauf- feur)geknield: J. Beers (bottelarij)Co Vermeulen (chauffeur)onbekendezittend: G. Fokke (bottelarijKoenders en Kayser (bijrijders) In verband met de steeds groeiende omvang van onze zaken is het nodig gebleken de bierverkoop aan de slijterijen en de levensmiddelenhandel te reorganiseren. Daarom heeft de directie besloten met ingang van 1 januari a.s. onze dochtermaatschappij, de ROB Verkoopcentrale NV., te ontheffen van de bierverkoop en die onder te brengen recht streeks bij onze afdeling winkelverkoop, met als hoofd de heer J. J. P. van Heest, directeur van ons filiaal te Rotterdam, die in verband hiermee benoemd is tot procuratie houder van onze vennootschap. De ROB Verkoopcentrale N.V. blijft onder de beproefde leiding van de heer N. H. R. van Berkum belast met de verkoop van de overige door haar gevoerde produkten. Op 29 oktober j.l. heeft de heer Van Heest afscheid genomen van het filiaal Rotterdam en de leiding overgedragen aan de heer F. Cnossen, die met ingang van 1 november dus als directeur van dit filiaal fungeert. 9

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 11