Verlicht hun lot geweest", zei de heer Stomps in zijn toe spraak tot de heer Zevenster, die jarenlang met auto en paardenwagen onze afnemers heeft bediend. Er was veel werk aan ver bonden voorraden op peil houden, vaten aanslaan, leeg fust meenemen en bij dat alles een vrolijk gezicht zetten, want vooral de man met de paardenwagen wordt veel gefotografeerd in de stad en maakt door zijn welwillendheid om te poseren en zijn gemoedelijkheid reclame voor Amsterdam en Amstel Brouwerij. De heer Schimmel is geboren toen de heer Zevenster op het punt stond bij de brou werij te gaan werken. Een toegewijd man van het soort waarvan we er niet genoeg in ons bedrijf kunnen hebben. De heer Stomps erkende dit hartgrondig en wees op de mate van verantwoordelijkheid, die men in de bottelarij dient te bezittenwe wer ken met kostbare machines en verder bijna niets dan glas. Bijgevolg is het zaak om twee dingen te voorkomenstoringen en breuk. Schimmel is de man die dit goed begrijpt en door de wijze waarop hij zijn taak opvat en uitvoert is hij een waardevol tapper. Verder spraken de heren De Bas, expe ditie en Koch, smederij, namens de ABC en beiden kwamen niet met lege handen evenmin als de heer Beers, die een gel delijk cadeautje bracht namens de jubileum commissie. Beide jubilarissen spraken hier na woorden van dank. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik allen, directie, chefs en collega's har telijk dank voor de grote belangstelling en de goede gaven waarmee zij mij hebben bedacht bij mijn veertigjarig jubileum. W. Zevenster Mede namens mijn vrouw en dochter be tuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en ju bileumfonds voor de waarderende woorden en mooie cadeaus die ik ter gelegenheid van mijn vijfentwintigjarig jubileum mocht ontvangen. G. K. Schimmel Voor alle woorden van vertrouwen, goede wensen en cadeaus op de dag van mijn af scheid en pensionering (30 juni j.l.) zeg ik allen, directie, bedrijfsleider, beambten, kantoorpersoneel en collega's hartelijk dank. C. Verhaar Voor Nederlandse polio patiënten en blinden wordt in het tijdvak van 3 september14 oktober 1960 een gezamenlijke controleerbare geldinza meling gehouden. Loten a 1,per stuk, in vijf kleuren, waarvoor door de minister van Justitie onder L.O. Nr. 600-033- 487 dd. 13.5'60 goed keuring werd verleend, worden door het gehele land door middel van verkoopadressen in omloop gebracht. Hoofdprijzen waaronder vijf woonhuizen zullen op 14 oktober door middel van een speciale radiouitzending bekend worden ge maakt. Méér levensvreugde méér levensgeluk is bedoeld in de woorden die de ondertitel van de aktie aangevenUw lot VER LICHT hun lot. Het Prinses Beatrix Polio fonds en de Nederlandsche blindenbiblio theek zullen de opbrengst van de aktie ten goede laten komen respectievelijk voor het bestrijden van polio en de gevolgen en om blinden op figuurlijke wijze te laten ZIEN door middel van het gesproken boek. Voor het geval men geen loten kan verkrijgen? Giro: 55 22 55 ten name van POLIO ROTTERDAM. Tussen 2228 september is een gratis krant huis aan huis verspreid. Het Neder landse bedrijfsleven heeft deze uitgifte mo gelijk gemaakt. In een programma van ra dio Luxemburg (ook is medewerking ver zocht van de Nederlandse Draadomroep) zullen op 2 oktober geheimen, aan deze krant verbonden, bekend worden gemaakt. Bezitters van exemplaren met afwijkingen ontvangen verschillende waardevolle prij zen waaronder een reis om de wereld voor twee personen met vliegtuig of schip. BROUWERIJTENTOONSTELLING Van 3 tot 7 oktober a.s. wordt op de ter reinen van de Empire en National Halls in Olvmpia, London, een internationale brouwerij tentoonstelling gehouden. Sedert 1879 wordt deze vaktentoonstelling georganiseerd en is de oudste in haar soort. O.a. zijn er Iegtanks, beslagkuipen en hele bottelmachines te zien.

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 9