Ons leven in de Brouwerij AMSTERDAM Geboren Anita, dochter van het echtpaar J. J. Af- fourtit-van der Plas Marinus, zoon van het echtpaar H. Wal burg-Dik Willemijntje, dochter van het echtpaar J. C. Gans-Abcouwer Sylvia Constantia, dochter van het echt paar H. M. van Riezen-van den Bergh Albert, zoon van het echtpaar F. Loopeker- H ij wegen Frederik, zoon van het echtpaar van Be- veren-Verlind. HEERLEN Johannes Eugène Christiaan, zoon van het echtpaar Meesters-Thewissen Gehuwd: A. Brokkaar met mej. M. ten Broek N. W. Witter met mej. H. Oud C. Havekotte met mej. N. ter Lingen J. M. Frenken met mej. P. H. G. Wever Th. A. Bletterman met mej. P. Janssens G. Stalenhoef met mej. W. M. van Dijk F. Heinsius met mej. R. Niesink Mej. A. J. Maliepaard met de heer J. Ligthart H. Kolk met mej. W. van Eijck Mej. C. C. M. Dessing met de heer A. G. M. Gerver Mej. H. Bukkens met de heer E. Gorka Mej. V. V. J. Spruyt met de heer F. Schneider Op 20 augustus trad A. A. F. C. graaf van Lynden van Sandenburg in het huwelijk met jonkvrouwe M. L. de Muralt. Wij willen onze goede wensen gaarne toe voegen bij de vele die het echtpaar reeds bereikt hebben. De bruidegom is de enige zoon van een onzer commissarissen, mr. C. Th. E. Graaf van Lynden van Sandenburg. ROTTERDAM Bevorderd tot Hoofdinspecteur de heer F. W. Roosdorp ln dienst getreden De dames D. Dörr E. M. Geveke E. M. Rohde W. Cramer P. E. de Jong I. G. Helleman L. C. M. M. v. Wijk A. Prijs A. C. J. Zwang L. Veeling R. E. G. Bruyn J. K. F. Looyer G. H. Jager De heren J. A. F. Straat J. v. d. Graaff Chr. H. J. Dams H. H. Moreau M. Groenendijk C. F. van Hoorn J. G. M. v. Gils J. N. Nijenhuis J. H. van Delft J. Ch. van Nek P. P. Abbink J. F. Vermij J. IJ. Koudenburg GRONINGEN P. L. Hummel DEN HAAG W. van der Kooy Onze dienst verlaten De dames W. J. v. d. Berg J. E. W. v. Genderen C. Woldering G. Smit De heren G. J. Elings R. F. Troost G. J. Bezemer F. A. Weldring OVERLEDEN In de afgelopen weken bereikten ons over lijdensberichten aangaande de gepensioneer den J. ter Haar, 85 jaar, gewerkt hebbend in de gistkelder en W. A. Fenne, 64 jaar, oud-koetsier. Op vijfentachtigjarige leeftijd overleed de weduwe van een gepensioneerde, mevrouw M. S. van Eyndthoven-Boksteyn. KOMENDE JUBILEA De heren Esser, Slootmaker, Stomps en Fokke zullen over enige tijd hun veertig jarig dienstjubileum bij de Amstel Brou werij herdenken. De precieze data laten wij hieronder volgende huldigingen zullen om twaalf uur 's middags in onze ontvang- kelder plaatshebben. 11 oktober: W. Esser (half vijf!) 30 november: W. Slootmaker 1 december: A. H. Stomps 14 december: G. J. Fokke De heren J. J. A. de Vries, smederij en H. Keijer, stoker, hopen op resp. 29 no vember en 16 december hun veertigjarig dienstjubileum te herdenken. 23

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 25