Foire de Paris Tijdens de Voire de Paris, de jaarbeurs van de Franse hoofd stad, werd bovenstaande foto gemaakt op 18 mei j.l., waarop een typisch Hollands" meisje die gepavoiseerde stukjes kaas presenteert aan de heren mr. J. M. F.Unk Schuurman, J. Keyser, handelsattaché aan de Neder landse ambassade te Parijs en F. M. Cadro, directeur van La Bière Pousset. OPLOSSING OPTEL- 1 Gewag min Ga I ramer 2 Rem plus Mi W eg 3 Bedaard min Draad E b 4 Me plus Sla A lsem 5 Klemtoon min Noot M elk 6 Nat plus As S atan 7 Letsel min Les T el 8 Lek plus le E ikel 9 Aldoor min Rood L a EN APTREKPUZZEL 12 Mal plus Si l slam 13 Tanken min Nek N at 14 Sta plus Wrak K arwats 15 Partner min Ren T rap 16 Lei plus Bed D ebiel 17 Poten min Net —O p 18 Nap plus Snee E enspan 19 Spatlap min Pal T aps 10 Nemen plus Leed D eelnemen 20 Rei plus Fez Z efier 11 Gordijn min Nijd R og 21 Moker min Rek —Om werd overhandigd. In zijn dankwoord betrok de jubilaris ook zijn echtgenote die er stralend bijzat met de kinderen en aangetrouwde kinderen, tot wie ook de heer Kroon van de economische afdeling behoort. Van de gelegenheid tot feliciteren maakten niet alleen collega's gebruik; wij zagen ver scheidene vertegenwoordigers van Amstel- relaties, waarmee de heer De Bas in zijn werk, veel contact heeft. En zij kwamen niet met lege handen; zo was er bijvoor beeld een geschenk bij, dat men in karak teristiek verkleinwoordenhollands wel als „een sigaartje" pleegt aan te duiden. De kist in kwestie leek ons echter niet gemaakt te zijn, maar gebouwd, waarna hij onge twijfeld onder grote belangstelling te wa ter moet zijn gelaten. Voor klein behuis- den een rampzalig geschenk; niet evenwel voor de familie De Bas, die hem enthou siast in haar midden opnam. Het nut van een schoondochter is ons bij de receptie goed duidelijk geworden, want deze hield de nieuwverworven bezittingen en degenen die deze kwamen bezichtigen goed in het oog. 's Avonds heeft de hele familie de feeste lijke dag besloten met een bezoek aan Car ré. Wij geloven wel, dat de familie De Bas prettige herinneringen zal bewaren aan de huldiging in onze kelder, die zich daar toe door zijn speciale sfeer bijzonder goed leent. DANKBETUIGING Mede namens mijn echtgenote en kinderen dank ik allen die hebben bijgedragen aan de prachtige cadeaus en de schitterende bloemen, die ons werden geschonken ter gelegenheid van mijn veertigjarig jubileum. H. A. de Bas BIER IN EUROPA Ruim vijftig miljoen hectoliter bier is in 1959 in de Duitse Bondsrepubliek afgezet, waarvan negenenvijftig procent in flessen. Men dronk er eenennegentig liter per hoofd (vergelijk Nederland met 23,6). De Noren kwamen iets boven ons uit met een verbruik van vijfentwintig liter, de Zweden consumeerden eenendertig liter en de Denen vierenzestig, bovenaan staan nog steeds de Belgen met honderdveertig liter. V erhuisd Ir. J. Boonen is verhuisd van de dienstwo ning Andreas Bonnstraat l2 naar Hilver sum, Hazelaarlaan 26 en telefonisch be reikbaar onder nummer ^*2950 - 1 75 22. 10

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 12