?\MS1LI ONS leven in de brouwerij DANKBETUIGING Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie van Amsterdam en filiaal Rotterdam en al mijn collega's voor de wijze waarop zij mij gehuldigd hebben bij mijn veertigjarig jubileum. TH. VAN DE POLL, filiaal Rotterdam In dienst getreden: Mej. C. M. Jocker Mej. A. C. Doffer Mej. C. Woldring Mej. W. S. Vriezen H. v. d. Zwan E. M. K. Janssens B. J. Geurts Mej. J. E. W. v. Genderen A. J. W. M. Tichelaar Mevr. B. E. Janssen-Lück Onze dienst verlieten: Mej. J. C. van Cadsand Mevr. A. M. Smith de Vries W. E. Mackaay Mej. E. W. Th. Verhoef Mej. H. E. Clydesdale Mevr. E. M. Couwenbergh-Stallaart Getrouwd J. Goverts met mej. R. van Welij H. H. de Vries met mej. C. Schults F. Kroes met mej. J. M. Hinten Geboren Anthonie Hendrik (Rob), z. v. H. J. Hamer. Rudolf Gustaaf (Bobby), z. van J. P. Schuurman Alexandra Juliana, d, van C. P. v. Zeeland Maria Johanna, d. van J. W. Bel Carolyn Rose, d. van C. J. Westerheijden Theodorus Johannes, z. van J. G. Schuur- mans Maria Johanna Cornelia, d. van G. J. M. Balvert Jolanda, d. van M. K. Daalmeijer Jannetje, d. van M. Burgemeester Jannie, d. van H. Onrust. benoeming: Tot hoofdinspecteur is benoemd de heer F. J. J. Slager. NA DE OEFENING Militaire oefeningen maken vermoeid maar ook dorstig en daarop weten deze soldaten een afdoend antwoordAmstel bier. De heer D. Rondhuis heeft een gekke scfene in elkaar gezetallemaal aan het b/er, de een zelfs met kuch in de hand, zelfontspanner, klaar en snel erbij gaan zitten. Een aardige foto, gemaakt door de man rechts in pyjama.

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 34