De drie bijrijders van Rotterdam. V.l.n.r. M. A. Star- renburg, W. A. A. Fikkers en F. M. Buyser. den gekomennamens H.M. de Koningin speldde hij de heer Van de Poll de ere medaille van de Orde van Oranje-Nassau op. De eerste, die na de heer Van Loon, de heer Van de Poll met de onderscheiding feliciteerde was de heer Van Heest, die de jubilaris namens de hoofddirectie een ge schenk overhandigde „in een ouderwetse vorm", namelijk onder couvert. Nu was het ogenblik aangebroken voor de heer J. A. H. Hengsteman, de reeds tien jaar gepensioneerde chef van de garage, die in hartelijke woorden op kame raadschappelijke wijze de tweeëntwintig- jarige samenwerking tussen de jubilaris en De heer Van Heest wenst de jubilaris geluk. hem in de herinnering riep. De heer Van Heest legde hierna twee gelukstelegrammen voor de jubilaris neer, waarvan een afkomstig was van de heren Heijnen en Roosdorp, de andere van de familie De Groot. Namens het personeel bood de heer Gruyt- huysen een geldbedrag aan, een geste die De decoratie wordt opgespeld. hij door woorden van waardering voorat liet gaan. Het officiële gedeelte was hiermede ten einde en opgewekt werd op deze warme zomermiddag aan het onofficiële gedeelte begonnen. Dit ging in een sfeer die ty perend is voor een kleine werkgemeen schap gezellig en gemoedelijk. Medewer kers van een filiaal hebben weieens de neiging te denken dat ze er maar zo n beetje bijhangen en ten achter staan bij hen die in Amsterdam werken, maar daar staat tegenover dat zij echt kunnen feestvieren, omdat zij elkaar allemaal kennen en goed weten wat zij aan elkaar hebben. Daar wij niet zo vaak in de gelegenheid zijn medewerkers uit Rotterdam persoonlijk te ontmoeten, hebben wij gemeend er goed aan te doen enkele plaatjes meer te moe ten plaatsen, dan wij gewend zijn bij het verslag van een jubileum. Gaarne willen wij op deze plaats mej. Schouten danken die op voortreffelijke wijze geassisteerd heeft bij het totstand komen van dit verslag. 20

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 22