jubilaris Van de Poll met links mevrouiv Verschure en rechts zijn dochter en haar echtgenoot de heer J. Jansen. TH. VAN DE POLL, Jubilaris Rotterdam heeft tijdens een intieme en genoeglijke bijeenkomst zaterdag 25 juni het feit herdacht, dat veertig jaar geleden de heer Th. van de Poll bij het filiaal in dienst kwam. Hij is nu monteur in de garage en men ziet hem zijn veertig dienst jaren niet aan. Om even over half een stoof de heer J. Gruythuysen met een personenwagen naar Schiedam om de jubilaris (die we duwnaar is) met zijn dochter en schoon zoon en mevrouw Verschure, de vervangster zijn met een groot aantal dienstjaren. Wij zijn daar erg trots op, want deze mensen zijn de kracht die van het bedrijf uitgaat. Dat bereiken we niet met mensen die een blauwe maandag bij de brouwerij komen, maar wel met hen die gedurende vele jaren op bijzonder plezierige wijze hun plicht doen. Hierna kreeg de heer Van Loon de ge legenheid om namens de burgemeester ge lukwensen aan te bieden. Wij leven in een tijd, waarin men het dikwijls niet langer dan veertig dagen bij Aandacht tij dens de toe spraak van de heer Van Heest. De he ren H engs te - man, Geleijnse (chauffeur) en Van Gijzen. van de vergunning van de heer Van de Poll, op te halen. De directeur van het filiaal, de heer J. J. P. van Heest begroette de jubilaris en zijn gezelschap en heette de heer J. van Loon van de Drankwet, afdeling Rotterdam, welkom, die tevens de burgemeester van Rotterdam vertegenwoordigde. Het was de heer Van Heest opgevallen, zo zei hij, dat er bij de Amstel Brouwerij zoveel mensen een en dezelfde baas uithoudt; deze mensen slagen op den duur nergens meer en wor den mislukkelingen en zwervers, zei de heer Van Loon, die er vervolgens op wees, dat de veertigjarige staat van dienst van de heer van de Poll wees op een bijzon dere mate van trouw. Trouw aan het bedrijf treedt met dit jubileum wel zeer op de voorgrond. De heer Van Loon was niet met lege han- 19

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 21