r gevoel, plichtsbesef en bekwaamheid uit voert. De mouterij is een van de belang rijkste afdelingen van ons bedrijf, want daar wordt de grondslag gelegd voor het werk in het brouwhuis en het spreekt van zelf dat de verantwoordelijkheden van een voorman daar vele en velerlei zijn. De grote verdiensten van de heer Van der Steeg hadden ook in ruimer kring de aan dacht getrokken en het was daarom dat een vertegenwoordiger van de burgemeester van Amsterdam de gelukwensen namens deze aanbood en tenslotte onthulde, dat het H.M. de Koningin had behaagd de heer Van der Steeg te begiftigen met de ere medaille in brons van de Orde van Oranje Nassau, waarvan de versierselen hem hier na werden opgespeld. Deze officiële erkenning had de heer Van der Steeg uiteraard goed gedaan, maar de lof die hem werd toegezwaaid door de heer V. J. Aalbers, zijn directe chef en de heer J. Albers, namens zijn collega's zal hem evenmin onaangedaan hebben gelaten. Deze laatste overhandigde de jubilaris een kistje sigaren en mevrouw Van der Steeg een flesje eau de cologne. Namens de smederij sprak de heer L. Koch, die ook de vakbond vertegenwoordigde en een cadeau voor beiden in het vooruitzicht stelde. De jubilaris sprak woorden van dank, waar na er gelegenheid was tot feliciteren. Huldiging jubilaris Ruitenbeek In Let vorige nummer kon geen foto meer geplaatst worden van de huldiging van ju bilaris F. Kuitenbeek. Wij willen hierbij de schade graag inhalen en op deze foto zien we mej. Betty Bouman die de heer Kuitenbeek gelukwenst, nadat ze gezamen lijk met de heer De Bas (links) die juist op weg is om mevrouw Kuitenbeek de hand te drukken, enige geschenken had overhan digd namens het personeel van de afde ling Expeditie. Een kleine getuige was het dochtertje van de heer Kuitenbeek, die met stille trots de waarderende woorden aanhoorde, welke haar vader ten deel vielen. Haar broertje zat aan de andere hoek van de tafel, naast zijn moeder.

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 11