Deze maand ligt dan de aflevering van ons personeelsblad voor u, dat groten deels is gewijd aan de officiële ope ning van de Antilliaanse Brouwerij. Dit feit, dat zowel voor de Antillen als voor de Amstel Brouwerij van zo grote betekenis is, wordt dan ook uitgebreid met foto's en tekst toege licht. Wij hebben getracht zo volle dig mogelijk te zijn in het noteren van gegevens aangaande de Antil liaanse Brouwerij; daarmee hadden wij niet alleen de voorlichting over dit nieuwe bedrijf op het oog. Dit nummer kan tevens dienen als documentatiemateriaal en als oriën tering. Volledigheidshalve vermel den wij, dat er altijd wel enige num mers overblijven, die ter beschikking zijn van degenen, die prijsstellen op een extra exemplaar; alle foto's uit deze aflevering zijn bovendien aan wezig in het archief van de afdeling Publiciteit. Fred Kroes, die het technische per soneel vertegenwoordigd heeft, deed ons een lang verslag toekomen van zijn ervaringen op Curasao, zeer uit voerig en gedetailleerd en wij dan ken hem hartelijk voor de genomen moeite. Wij drukken het in dit num mer af en te zijner tijd zal hij ons ook nog op de hoogte stellen van zijn verblijf in Paramaribo en New York. Door een misverstand hebben enkele personeelsleden het vorige Spongat pas in ontvangst kunnen nemen na dat zij zestien cent strafport hadden betaald. Het waren er niet veel, maar wij willen hier toch onze veront schuldigingen aanbieden. Bij de ver zending was verzuimd om op enkele enveloppen de woorden „Frankering bij abonnement" te stempelen. Overigens is de redactie gaarne be reid de gemaakte kosten te vergoe den tegen overlegging van de enve lop waarop de strafportzegels zijn geplakt. Slechts twee mensen weigerden Het Spongat op deze voorwaarden te ac cepteren; wij veronderstellen dat het hun minder om die zestien cent, dan wel om het principe ging KSÏEZmXuH Horatius? Wie maken volle bekers niet welsprekend

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 2