HHlHMflHMMHHnMMMHHHMHEHHHMHMRi Ons Leven in de brouwerij AMSTERDAM Geboren: Anton Eduard, zoon van A. E. Gerrits. Cornelia Catharina, dochter v. S. Hoekstra. Robert, zoon van R. Nieuwenburg. Martin, zoon van M. de Boer. HEERLEN Gehuwd: S. H. M. Ummels, timmerman, met mej. S. H. Thewissen. In dienst getreden: J. H. van Dillen W. C. J. Timmermans Mej. C. C. van Dekken Mej. J. Greveling W. Folkertsma Mej. J. Engers Mej. M. A. Tienpont E. L. van Hoogstraten J. J. Koop F. Ypkemeule H. F. A. Boots A. F. Groeneveld H. J. Kolk P. M. C. M. Pulles GRONINGEN Mevr. M. Wijngaard-Schouten Geboren: Johan Carol Godfried, zoon van B. W. Drost. Oplossing Metalen en Kleuren a. Gouden Poort is de haven van San Francisco; b. de Gouden Hoorn is de baai van Istanboelc. zo noemt men de hoeven van de schapen, die op en langs een dijk grazen en al lopend de aarde van de dijk ste vig aanstampen; d. een huis (dak) of schip (dek) dat zwaar met hypotheek is belast; e. de Donau bij Bratislava; f. de kansel; g. waterkrachth. in Finland worden de bossen, de welvaart van het land, zo ge noemdi. voor de oorlog: Japan en China; j. het letterkundige tijdschrift De Gids, vanwege zijn kritieken; k. behalve de ge lijknamige film, wordt ook de trein zo genoemd, die Lissabon met de bad- en speelplaats Estoril verbindtl. steenkool; m. pest; n. de wimpel die door het schip gevoerd wordt, dat het snelste is op de Atlantische Oceaan. Marjolein Jolanda, dochter van B. J Ren- gelink. Geoffrey, zoon van G. Gasperzs. Marjolein, dochter van F. Riebe. Marjolein, dochter van G. Stolz. Fran<;oise Josephine Marie, dochter van A. J. H. Godfroy. Peter Reinier, zoon van A. F. W. Kroon. Onze dienst verlieten: K. E. Meijer J. H. Brons P. J. Cuppen J. W. Visser W. Buwalda Mej. J. Rademaker Overleden: H. J. G. van den Berg (gepensioneerde), 3 maart 1960. Wed. H. Lambers-Rühl (gepensioneerde), 10 februari 1960, 93 jaar. J. P. H. Geelen, 15 februari 1960. J. H. Bongaarts, 10 maart I960. A. Nooy, 7 maart 1960. Mevr. J. Parthesius-de Wolf H. W. Smis Bij het ter perse gaan bereikte ons het overlijdensbericht van de heer H. W. Smis van de Poviet. De heer Smis werd 44 jaar en was sedert 1946 in onze dienst. Dankbetuiging Toen ik op 11 februari j.l. uit het zieken huis was ontslagen, werd ik verrast door een fraaie bloemengroet. Langs deze weg wil ik directie en medewerkers hiervoor gaarne danken, al hoop ik hartgrondig dat het de laatste keer is, dat ik voor zo'n gelegenheid bloemen ontvang. F. J. W. DIRKSEN Hoe heten xe? Weet u het nog? De namen van de leden van de redactieraad, bedoelen wij. Om u te helpen, volgen ze hier: mej. H. A. Bosker en de heren A. W. Albers, A. F. W. Kroon, G. Ch. Nieuwendijk, G. A. Poelenije, Th. Veenings, C. P. Ver haar, A. J. A. de Winter en R. M. Wijde- veld. 27

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 29