in Memoriam A. Nooij Tot ons leedwezen moeten wij melding maken van het overlijden op vierenvijftigjarige leeftijd van de heer A. Nooij. Na een hartaanval is hij toch nog vrij onverwacht in het ziekenhuis heengegaan. De heer Nooij had ruim drieëndertig dienstjaren, hij kwam op 3 oktober 1926 in dienst en was werkzaam op het laboratorium. De overledene laat een vrouw en een gehuwde dochter achter. Mogen zij de kracht vinden om dit zware verlies te dragen. «I. H. Bongaarts Maandag 14 maart is de heer J. H. Bon gaarts hegraven op de Nieuwe Ooster begraafplaats te Amsterdam. Donderdag 10 maart was hij 's morgens in alle vroegte aan een hartverlamming over leden. Hij werd 52 jaar oud. Jan Hendrik Bongaarts was sedert 1942 bij de Amstel Brouwerij in dienst; hij onderhield het contact met de scheepvaart bedrijven en werkte nauw samen met onze afdeling Export en de Bottelarij. De heer Bongaarts kwam meestal in de late middaguren naar de brouwerij waar hij door zijn forse gestalte onmiddellijk opviel en om zijn innemende persoonlijkheid zeer werd gewaardeerd. De stoet kwam om kwart voor twaalf langs de brouwerijleden van de directie en tal rijke personeelsleden hadden zich op straat opgesteld om de overledene de laatste eer te bewijzen. Namens de directie en het personeel wer den kransen op de kist gelegd door de heren mr. J. M. Elink Schuurman en J. Beers. Aan de groeve spraken o.a. de heren J. A. H. Peters en A. H. Stomps. Moge de belangstelling, welke het gehele bedrijf heeft betoond bij het verscheiden van deze populaire medewerker de achter gebleven echtgenote en beide kinderen tot troost zijn. J. P. H. Geelen Op 15 februari j.l., een dag nadat hij zestig jaar was geworden, is een der oud ste medewerkers van het filiaal Heerlen, de heer J. P. H. Geelen overleden. Van het allereerste begin aldaar heeft hij de heer A. Duysens terzijde gestaan, tot hij om gezondheidsredenen in 1958 het werk moest staken; sedert 1 januari 1959 was hij op wachtgeld gesteld. Zijn veertigjarig dienstjubileum bij de Amstel Brouwerij viel samen met het veertigjarig bestaan van filiaal Heerlen, en beide werden verleden zomer feestelijk herdacht. De overledene laat een vrouw en twee vol wassen kinderen achter. Hij ruste in vrede. Zijn hier Dondtse H T S-ens In september 1961 zal de HTS te Dord recht, de oudste HTS van Nederland, vijf tig jaar bestaan. Het is de bedoeling dit jubileum te vieren door het uitgeven van een gedenkboek en het organiseren van een reünie van oud leerlingen. Daar het jubileumcomité niet over de ge gevens van alle oud-leerlingen beschikt, heeft het ons verzocht eventuele oud leerlingen van deze school die in ons be drijf werken via deze regels op te roepen zich te melden bij het jubileumcomité, p.a. Hogere Technische School, Oranjelaan 262, Dordrecht. De gegevens die men gaarne zou ontvan gen, zijn: volledige naam en adres, jaar van afstu dering, afdeling waarin het diploma werd verworven, huidige functie, huidige werk gever. Uit de Buitenlandse Pens De brandweer van Ormskirk is de gehele nacht bezig geweest water uit de bier kelder van het Greyhound hotel te pom pen, waar de biervaten nog in het water drijven. De mannen waren heden om twaalf uur nog niet terug. - Liverpool Echo. 26

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 28