Voorzitter Beers bedankt de heer Dalmolen; naast deze de heren Boonen, Van Elburg penningm.) en Neervoort (secr.). Tournooi klaverjasdub Dank zij de medewerking van de directie heeft het bestuur van onze klaverjasklub zijn jaarlijkse klaverjastoernooi weer kun nen houden, waaraan veertig verenigingen hebben deelgenomen. De speelavonden waren op 15, 22, 29 januari en op 5 fe bruari, waarop steeds tien teams uitkwa men. De directie had voor dit toernooi een groot aantal prijzen beschikbaar ge steld, namelijk fraaie bierpullen, die bij de deelnemers geweldig in de smaak vielen. Ook was er voor iedere speelavond weer een koppelprijs, bestaande uit twee fraaie aanstekers. De zes hoogst geplaat ste klubs die voor de finale in aanmer king kwamen waren: 1. D.J.K.; 2. Werk spoor; 3- Swift; 4. Wester Gasfabriek; 5. Rijkspolitie te water; 6. Holl. Stoom boot Maatschappij. De finale werd gespeeld op 12 februari en na een spannende strijd wist Werkspoor deze te winnen met 22.386 punten; 15 marsen op de fraaie Amstel Wisselbeker waren de beloning. Onze bedrijfsingenieur, de heer ir. Boonen had zich bereid verklaard de prijzen uit te reiken, hetgeen hij deed met een toe passelijk woord voor ieder der winnende verenigingen. Aangezien de humor niet ontbrak, barstten de aanwezigen vele malen in lachen uit. Het verheugde de heer Boonen ten zeerste, dat dit toernooi dank zij het goede beleid van het huidige bestuur, tot zo'n goed einde is gebracht. De voorzitter dankte hierna de heer Boo nen voor zijn aanwezigheid en bood hem ter herinnering een fraaie tafelaansteker San. Ook dankte de voorzitter de heer Dal molen voor zijn belangstelling en de vele hulp bij het organiseren van dit toernooi en bood ook hem een surprise aan in de vorm van een grote doos sigaretten. Tenslotte dankte de voorzitter allen die hadden bijgedragen tot het slagen van dit toernooi I960, waarop de klaverjasklub met trots kan terugzien. H. NEERVOORT, secr. Tistochwat Een punt op de i met potlood gezet, bevat enige miljarden koolstof-atomen. Als men de zon in een schaal van een balans zou leggen, zouden er in de andere 330.000 aardbollen moeten om een even wicht te verkrijgen. De gierzwaluw is de vliegkampioen onder de vogels. Een snelheid van ruim 250 tot ruim 300 km per uur kan hij gemakkelijk halen.

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 19