Bezoek uit San Francisco De heer R. P. Levitas (links) en echtgenote brachten onlangs een bezoek aan de Amstel Brouwerij, waar zij in de directiekamer werden ontvangen door de heren Egberts, Van Voorst van Beest en Peters. De heer Levitas is „distributor" van Amstel bier en staat aan het hoofd van de drankenhandel fuillard Inc. te San Francisco. liep door. De openingswedstrijd werd op 3 septem ber gespeeld; ik weet niet meer tegen wie, maar ik was scheidsrechter en aan die wed strijd heb ik prettige herinneringen. Het terrein was in Watergraafsmeer, even voor bij de nu nog bestaande boerderij de Een hoorn. Vóór de wedstrijd werd bijgaande foto ge maakt. Hoevelen zullen zichzelf er nog op terugvinden Ik ben nu twaalf jaar gepensioneerd en die wedstrijd is nu drieënveertig jaar geleden gespeeld. De tijd is snel voorbijgegaan. Heb je dat gevoel ook, Hesterman?" Puzzel u vilt Er zijn Amstelbierviltjes verschenen, die aan een zijde bedrukt zijn met Gold-reclame en aan de andere met een kruiswoord puzzel. Hierin is reeds het woord Gold in gevuld en de opgaven zijn voor horizon taal en verticaal gelijkluidend. Voor zeer ervaren puzzelaars zijn de kruis woordraadsels niet zo moeilijk: zij vullen ze spelenderwijs in. Daarom gaan de ge dachten uit naar een wat moeilijker versie. Voor diegenen die in hun eentje een bier tje drinken een goede tijdspassering. Puz zel u vilt wordt het parool. HET KON ERGER Op zekere dag zat ik peinzend, bedroefd en eenzaam terneer; geen vriend was in mijn nabijheid. Vanuit de schemering klonk een stem, die zei: Vat moed, het kon nog erger zijn. Dus vatte ik moed en warempel, het werd erger. 21

Amstel - Het Spongat | 1960 | | pagina 23