Deze maand ■2X5^9 Cowper? hebben de verblijdende en minder pret tige dingen elkaar weer afgewisseld in ons bedrijf. Zo noemen wij het verblijden de blijk van collegialiteit dat men in de bottelarij heeft betoond door zich spontaan te melden toen er een bloeddonatie werd gevraagd voor een zieke collega. En wij maken melding van het ongeluk dat een onzer Scania's overkwam, toen zowel trek ker als aanhanger kantelden op de rotonde bij Hoevelaken. De chauffeur en de bijrijder konden zich door de voorruit in veiligheid stellen. De lading ging verloren. Het leven van deze beide mannen heeft aan een zijden draad gehangen en al zullen zij nu wel over de schrik heen zijn, dit ongeval zal hen zeker bepaald hebben bij het feit, dat ook zij, al zitten zij dan in een zware en hoge wagen, niet onkwetsbaar zijn. En tevens dat ook met deze zware wagens de grootste voorzichtigheid betracht moet worden, want grote wagens maken grote brokken. Wij hebben onze puzzel een najaarsbeurt gegeven en een ander diagram in gebruik genomen; ook de prijzen zijn veranderd. Het tientje blijft, maar de glazen zijn ver vangen door een jaarabonnement op het maandblad Ons Amsterdam, dat periodiek veel wetenswaardigs over onze stad geeft verlucht met vele oude en nieuwe foto's. Het wordt uitgegeven door de gemeente lijke commissie Heemkennis en gedrukt in de Stadsdrukkerij van Amsterdam. De laatste koelkasten zijn bij de gelukkige winnaars afgeleverd en hiermede is de pullenactie op grootse wijze beëindigd. Het druppelt natuurlijk nog wat na, omdat er altijd mensen zijn die over een adver tentie heenzien of tot hun schrik bemerken dat de sluitingsdatum al is gepasseerd. Natuurlijk worden zij geholpen en hun aantal wordt elke dag kleiner. Er zijn nu een kleine miljoen Amstelpullen ondei^e mensen. Niet alleen onder Nederlar^D, maar ook onder Belgische en Cura^rose mensen, want ook in België en op de An tillen is met de pullen gewerkt. Een grote actie is ten einde. Wij hopen spoedig mededeling te kunnen doen van hetgeen de Amstel Brouwerij in I960 zal aanspannen. HOE HETEN ZE? Weet u het nog? De namen van de leden van de redactieraad, bedoelen wij. Om u te helpen, volgen ze hier: mej. H. A. Bosker en de heren A. W. Albers, A. F. W. Kroon, G. Ch. Nieuwendijk, G. A. Poelenije, Th. Veenings, C. P. Ver haar, A. J. A. de Winter en R. M. Wijde- veld. Als u iets voor Het Spongat hebt, zijn de leden gaarne bereid het van u in ontvangst te nemen. Ons personeelsblad kan uw medewerking niet missen. Kennis is trots op het vele dat hij gt^^i heeft, wijsheid is bescheiden omdat zij niet méér weet. I

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 2