Meer Bier in Spanje De vanouds gevestigde brouwerijen in Spanje voeren een uitgebreide reclame campagne in de dagbladen en voor de ra dio ten gunste van nieuwe speciale bier soorten. Het is hun antwoord op een aan val die een nieuwe brouwerij op het dor stige publiek doet met haar bier. De bierconsumptie in Spanje is niet onaan zienlijk gestegen: van 585.000 hl in 1950 tot 1.800.000 hl in 1956. Maar als het om hoeveelheden gaat wint de wijn het nog, want daarvan is het gebruik toch nog 11.200.000 hl per jaar. Uit Antibes ontvingen u/ij deze foto, waarop v.l.n.r. staan afgebeeld de dames Lilian Harvey, Ellen Liberg en een huisgenote, die Ingrid wordt genoemd. Staande voor de villa Asmodée van mevrouw Harvey, demonstreren de dames dat zij onze pullen aan de heerlijke Rivièra op hun juiste waarde weten te schatten. Lilian Harvey zond ons reeds enige tijd tevoren een kaart, waarop zij in het Engelszij werd in Londen geboren de aankomst van de „very pretty "pullen" meldde. De naam van Lilian Harvey zal onze huidige jongelui weinig zeggen, maar de teenagers van de jaren dertig zullen haar nog wel niet vergeten zijn. Zij speelde, danste en zong in ontelbare Ufa-films en had vaak Willy Fritsch tot tegenspeler. Als haar opvolgster geldt wel Marika Rökk. Lilian Harvey heeft zich nu aan de azuren kust teruggetrokken. Het verheugt ons dat zij de goede dingen des levens, waartoe niet in de laatste plaats Amstel bier behoort nog volop weet te waarderen.

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 18