Amstel Bier nam in Sneek revanche op Kabouterjenever (3-2) ■\MSTEL In het Sportpark aan de Leeuwarderweg werd woensdagavond 2 september een zeer bijzondere voetbalwedstrijd gehouden, na melijk een ontmoeting tussen de elftallen van Amstel bier en Kabouter jenever, ge organiseerd door de N.V. Hergarden's Handelsmij. te Heerenveen, die beide mer ken vertegenwoordigt. Het doel van dit treffen was, volgens de heer Braam, direk- teur van bovengenoemde maatschappij, niet alleen het maken van reklame maar ook het verstevigen van de band tussen het per soneel in Sneek, Lemmer, Heerenveen e.o. De baten zouden ten goede komen aan de Pier de Boer Stichting. Ongetwijfeld een sympathiek doelHet was daarom jam mer, dat de publieke belangstelling erg tegen viel en er dientengevolge slechts een gering batig saldo aan genoemde Stichting kon worden overgedragen. De animo van de spelers was gelukkig veel groter. Zij hebben zich met veel en thousiasme in de strijd geworpen en het duel was, ondanks het feit dat de voetbal capaciteiten bij sommigen niet helemaal(?) toereikend waren, het aanzien zeker waard. De „bier"-vlugge Amstelmannen (voor het merendeel Snekers) zonnen op revanche voor de 32 nederlaag van vorig jaar in Lemmer en dat is hun kranig gelukt. Nog wel met precies dezelfde cijfers 32). (Sneeker Nieuwsblad) Op Biak, Nederlands Nieuw-Guinea, poseerden deze vijf Papoea's voor hun Amstelwagen, in de hand een flesje, dat in dit tropische gebied snel leeg is. 15

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 17