Ons leven in de Brouwerij In dienst getreden: E. van der Zeep Mej. V. M. A. Ripken E. L. Teunissen Mej. J. H. Blankenzee Mej. F. F. Pais C. Tros D. Halberstadt H. van Manen H. J. Bolland A. Bouwman A. G. van Dam Mej. I. Hoeben J. H. Brons J. G. Oosterbaan A. van Buren J. Burgers H. J. L. Jansen Mevr. A. B. Hofman-Weering Mevr. A. Bouvrie-Kennis Mej. M. J. G. Colson Onze dienst verlieten: Mej. A. v. d. Meer Mej. E. M. H. Brouwer Mej. M. L. van Hees Mej. I. C. Storsbergen Mej. G. J. Pullen Mevr. L. Scutigliani-van Hoek Mej. A. K. Baas Mej. A. E. Harmsen B. Petersen A. P. Rijsterborgh P. A. M. Vonken J. V. G. Goessens Mevr. M. H. Joosten-Schmitz Mevr. H. E. Park-v. d. Meeren Overleden H. v. d. Boogert Geboren: Willemina Geerdiena, d. van H. Kuijl. Albertus Johannes, z. van C. H. J. West- heim. Gerhardus Johannes, z. van P. van Loenen. Margaretha, d. van F. N. Belderink. Linda, d. van F. J. N. Borsch. Geertruida Johanna, d. van D. W. Peder- sen. Geertruida, d. van T. Olie. Gertrudis Maria Theresia, d. van H. E. Kemerink. Maria Josephina Henricus, d. van F. Bas- tiaans. Hans, zoon van Ch. J. Harmsen Ingrid, dochter van A. J. Hulsman Tieme Cornells, zoon van H. A. Oostra Eduardus Hendrikus, zoon van H. W. J. Bloem Gehuwd P. Regelink met mej. E. N. Dubbelman. M. Hoonderd met mej. Nipshagen. H. H. Hoekstra met mej. G. J. W. van Tuyl. Mej. A. M. Eysvogel met de heer A. 1. E. M. Schut Mej. C. de Mol met de heer D. de Laat Mej. E. van Dijkhuizen met de heer J. Hollander De heer R. D. de Boer met mej. D. I. Broëll De heer B. van Broekhoven met mej. L. M. ter Hall De heer G. Gaspersz met mej. J. Brasz ROTTERDAM In verband met het vertrek van de heer mr. P. A. W. M. Verbeek als directeur van het filiaal te Rotterdam, is met ingang van 1 september j.l. benoemd tot directeur van het filiaal Rotterdam, de heer J. J. P. van Heest en tot directeur van het filiaal te Den Haag de heer J. Burgers. Tot opvolger van de heer Van Heest is als chef de bureau benoemd de heer H. van Manen. DRINK, BRÜDERLEIN, TRINK... In een Amerikaanse liederenbundel staat als aanbevolen zangwijze boven dit lied ,,with spirit". spirit betekent in het Engels ook sterke drank Wist u dat in 1900 Nederland vijfhonderd brouwerijen telde en dat dit aantal in 1959 tot veertig was verminderdEn wist u, dat die brouwerijen vijfduizend mensen in dienst hebben die per jaar dertien miljoen gulden verdienen? 31

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 33