IR. J. BOONEN Op 31 augustus 1959 is in dienst getre den de heer ir. J. Boonen in de functie van algemeen bedrijfsingenieur van de Technische Dienst. Na het behalen van het diploma voor werktuigkundig ingenieur te Delft, was de heer Boonen ruim zeven jaar werk zaam bij de Koninklijke Machinefabriek Gebr. Stork en Co. N.V. te Hengelo. Hier werkte hij in verschillende fabri cage- en organisatie-afdelingen teneinde zijn technische kennis aan te vullen met practische ervaring; hij was zodoende werkzaam bij de productie van scheeps- dieselmotoren, stoomturbines, centrifu- gaalpompen enz. Bovendien was hij ROTTERDAM A. S. VELTHUIJZEN jubileerde Op 12 juni j.l. was A. S. Velthuijzen veertig jaar in dienst van de Amstel Brouwerij, aanvankelijk als chauffeur en sedert ongeveer drie jaar als incasseerder. Op zaterdag 13 juni werd hij in de feeste lijk versierde koffiekamer gehuldigd. De heer A. G. Tournier, chef de bureau, sprak de jubilaris toe en deelde mede dat in ver band met ernstige ziekte van onze werk- De heer Tournier spreekt de jubilaris toe. meester H. v. d. Boogert, de huldiging een sober karakter zou dragen. Spreker prees de jubilaris om zijn grote plichtsbetrach ting gedurende zijn lange loopbaan en stelde hem tot voorbeeld van de jongeren. De heer Tournier uitte de wens, dat Velt huijzen nog vele jaren zijn functie in goede gezondheid zou mogen uitoefenen, waarna hij hem namens de directie een cadeau onder couvert overhandigde en van het personeel eveneens een bedrag aan geld. g M anderhalf jaar belast met organisator! sche taken bij Stork-Jaffa te Utrecht. De jubilaris dankte hierna voor de waar derende woorden en voor de door hem ontvangen geschenken. Na dit officiële ge deelte volgde nog een gezellig samenzijn en vele herinneringen uit de afgelopen jaren werden opgehaald. DANKBETUIGING Getroffen door de vele bewijzen van over weldigende belangstelling bij mijn veertig jarig jubileum wil ik langs deze weg, directie en collega's mijn grote dank be tuigen. Ik ben zeer erkentelijk voor hun mede leven. Deze dag zal dan ook voor mij onvergetelijk blijven. A. S. Velthuijzen, filiaal Rotterdam H. VAN DEN BOOGERT f Op 3 augustus j.l. ontviel ons werkmeester H. van den Boogert, die op 17 augustus zijn vijfendertig dienstjaren bij ons filiaal in Rotterdam zou hebben volgemaakt. Na een auto-ongeluk in het begin van het jaar is hij de oude niet meer geworden en hij overleed na een langdurig ziekbed op de leeftijd van nauwelijks tweeenvijftig jaar. Toen hij zeventien was kwam hij als hulp monteur in dienst en klom op tot monteur. Hij was niet alleen een prima vakman, maar tevens opgewekt, eerlijk en betrouw baar in de omgang. In 1950 werd hij werkmeeeter en had als zodanig toezicht op dertig man. De heer van den Boogert was gehuwd en had geen kinderen. Hij ruste in vrede. 29

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 31