Deze maand En wat zei Lord Fisher? is Het Spongat dikker dan gewoonlijk. Door het speciale nummer dat aan Heerlen was gewijd, is veel blijven staan, dat in dit nummer een plaats heeft gevonden. Ove rigens hebben wij tot ons genoegen kun nen vaststellen, dat het Heerlen-nummer goed is ontvangen; niet alleen bij onze collega's in Limburg maar ook bij de vele relaties, aan wie een exemplaar is toege stuurd. In talrijke café's doet het de ronde onder de klanten, zodat ieder nog eens kan lezen hoe het feest is geweest. Gelukkig gaat men meer en meer inzien dat het practisch is, mededelingen van al gemeen belang in Het Spongat te doen op nemen. Zo ontvingen van het Loonbureau het volgende bericht. HAALT U HET ZIEKENGELD, MEVROUW? Als u bij de kas ziekengeld komt afhalen voor man of zoon, vergeet dan niet een legitimatiebewijs en een machtiging mee te brengen. Het is jammer als u naar huis terug moet om deze te halen, maar het loonbureau kent alle echtgenoten natuurlijk niet van gezicht en moet dus zekerheid hebben dat u recht hebt het loon van de zieke in ontvangst te nemen. Grote groepen landgenoten en buitenlan ders hebben deze zomer ons bedrijf bezocht. Een kaart, die een Franse bezoeker in onze kelder schreef aan kennissen in Frankrijk, werd door de Amstel Brouwerij gefrankeerd en verzonden. Het adres luidde Rue Ga briel Peri, Buxières les Mines, Allier. De post bezorgde de kaart terug met de mede deling: Straatnaam niet te Amsterdam. Men had blijkbaar Allier voor alhier aan gezien. Er waren ook vele belangrijke gasten bij. Woensdag 17 juni was het bestuur van de Internationale Horeca de gast van de Am- stel Brouwerij, die vertegenwoordigd was door de heren Kranenberg, Peters en Hout zagers. Een enorme groep bestond uit function^^* sen, die iets te maken hadden met de we reldkampioenschappen wielrennen, waar over nader in dit nummer. Ook aan de in spanningen om ons bier in Zandvoort te verdelen gedurende de kampioenschappen is aandacht geschonken. De onderstaaande leden van de redactie raad zien gaarne uw bijdrage, hoe klein ook, tegemoet: mej. H. A. Bosker en de heren A. W. Albers, A. F. W. Kroon, G. Ch. Nieuwendijk, G. A. Poelenije, Th. Veenings, C. P. Verhaar, A. J. A. de Win ter en R. M. Wijdeveld. Vrees minder, hoop meer; eet minder, kauw meer; ween minder, adem meer; praat minder, zeg meer; haat minder, be min meer; en alle goede dingen zijn van u. i

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 2