li De receptie begint Geschenken 4 neel. Het was gemaakt door de bekende Limburgse portretschilder H. Kooien. De tijd drong en daardoor moest het dank woord van de heer Duysens jr. namens zijn vader kort zijn. TIJDENS EEN SERENADE Mevrouw Duysens Tot het personeel zei hij Laten we van dit feest een gebeurtenis maken waar men nog lang over zal spre ken en in de goede zin De tijd drong; het uur van de receptie was aangebroken en de gasten drongen ook. Dit is niet maar zo een woordspe ling, want vrij spoedig was er een lange rij gegadigden te aanschouwen, die zich had gevormd voor de deur van het kan toor. Kwam men hier binnen, dan kreeg men de vriendelijke uitnodiging tot het zetten van een handtekening in het receptie album. Hiermede hadden zich belast drie charmante vrouwelijke personeelsleden, te weten de dames A. M. A. Jegerings, tele foniste, B. G. M. Schuncken, debiteuren en M. H. J. Stegers, correspondentie. Een kleine duizend handtekeningen hebben zij verzameld, maar zij vertrouwden ons toe, dat er ook velen niet hadden gete kend. Dit was dan veroorzaakt door de grote drukte op sommige ogenblikken. Honderden en nog eens honderden zijn gekomen die middag. En de heren Duysens sr. en jr., alsmede de heren Kerckhoffs en Geelen hebben evenzovele handen geschud. Tot de eersten behoorden de hoofddirecteur van de Staatsmijnen, mr. F. M. J. Jansen en echtgenote en ir. Raedts, directeur Oranje Nassaumijn. Het gemeentebestuur van Heerlen gaf van zijn belangstelling blijk door de aanwezigheid van loco-burge meester H. J. Schutgens; ook de commis saris van politie de heer J. Th. Spaen, was aanwezig. De stroom leveranciers, restaurateurs, café houders en agenten, vrienden en kennissen hield de gehele middag aan. Zij allen brachten hun beste wensen, die vaak ge paard gingen met een kwinkslag hoe kan het ook anders, in LimburgVelen kwamen niet met lege handen en 20 wer den de bloemstukken langzamerhand ver- drongen door de geschenken. Daarbij wa- ren bijzonder fraaie en ook bijzonder grap pige. Verwacht niet van ons, dat wij hier een lijst gaan afdrukken van deze stoffe lijke blijken van waardering; die zou te lang worden en daarvoor is zelfs in dit nummer geen plaats. Dat wij hier deson danks hier iets over de geschenkenaanbie ding zeggen is dan ook alleen bedoeld als illustratie. .en de heer A. Duysens

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 6