UmstelJ Officiële gedeelte TIJDENS DE TOESPRAAK VAN ONZE DIRECTEUR P. KRANENBERG. Op de achterste rij zitten v.l.n.r. W. de Groot, mr. A. Benders, L. Tecker, mevr. Tecker- Duysens, J. Duysens, mevr. J. Duysens, mr. W. P. A. v. Voorst van Beest, A. Duysens, mevr. A. Duysens, jhr. Six van Hillegom, mevr. Kerckhoffs, J. Kerckhoffs, mevr. E. Duy sens, E. Duysens en P. Geelen. worden; het terras was afgezet met de be kende politiehekken, die met vreugde wa ren geaccepteerd van de Heerlense politie. Deze had ook assistentie toegezegd bij het dirigeren van het autoverkeer en het par keren. Hiervoor had de LTM de pro vinciale busonderneming haar parkeer plaats afgestaan. Publieke Werken had, in opdracht van haar hoofd, ir. Dieben, ge zorgd voor een goede verlichting en het plaatsen van enkele masten met vlaggen. Zoveel hartelijke medewerking moest wel een aanduiding zijn, dat het feest ook goed zou worden. Terwijl het bekende aroma van koffie zich mengde met de geur van sigaren was voor het personeel het feest al begonnen. Aan de hoofdtafel zaten aan (de meesten met hun echtgenoten), de heren Duysens, P. Kranenberg en mr. W. P. A. van Voorst van Beest; de heer J. Duysens de hui dige directeur van Heerlen en de heer J. G. M. Kerckhoffs adjunct-directeur alsmede de tweede zoon van de heer Duysens en zijn dochter, mevrouw A. H. J. Tecker-Duysens met echtgenoot. De leiding van het buffet was in handen van de firma Kuhn, die een zware taak op uitnemende wijze heeft uitgevoerd. Over het buffet sprekende, dienen we niet onvermeld te laten, dat langs een der kor te wanden van de garage een grote toog met tapkast was geplaatst, die een dien- en werklengte had van ca. 10 meter. Het mid delpunt vormde de tapkast welke het fi liaal reeds enige tijd ter beschikking heeft en die naar eigen ontwerp is vervaardigd. Met uiterste zorg was een bierleiding sa mengesteld en geïnstalleerd. Heerlen was aan zichzelf verplicht toch zeker op deze dag het beste biertje van heel Limburg te tappen. En dat is dan ook gebeurd Om half één begon de officiële huldiging. Hierbij waren ook de heren jhr. Six van Hillegom, mr. Benders en De Groot oud-directeur van Rotterdam en Den Haag aanwezig. De garage was inmiddels nog meer opgefleurd, want vele bloemstukken waren binnengedragen. Ten overstaan van het personeel nam de heer Kranenberg het woord. Hij heette allen welkom en sprak zijn ge lukwensen uit met het veertigjarig be staan. Hij vestigde de aandacht op de rust die nu in het anders zo nijvere filiaal heerste en merkte het samen ter kerke gaan van deze ochtend aan als een goede geste: waar kan men zich beter bezinnen op wat ons hier samenbrengt dan in de kerk... Er zijn twee gebeurtenissen om te geden ken het jubileum van het filiaal en het jubileum van de heer Duysens die dat fi liaal veertig jaar heeft bestuurd, daarbij

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 4