9 PRIJZEN GROEP B Hiervoor zijn beschikbaar: Een eerste prijs van 1000, Een tweede prijs van 500,— Een derde prijs van 250,— Vijf prijzen van 50,— Vijf prijzen van 25,— Twintig prijzen van 10 Vijfendertig prijzen van 5,— deze prijzen in de vorm van waardebon- nen te besteden aan fotografisch materiaal, naar keuze, bij de Erkende Fotohandel in Nederland. Voorts is een aantal prijzen in natura be schikbaar. EXTRA PREMIE De Vereniging Nederlands Fabrikaat stelt als premie voor de beste foto met betrek king tot de Nederlandse industrie een be drag in contanten beschikbaar van VIJFHONDERD GULDEN 8. De keuze van de bekroonde foto's is voor alle partijen bindend. Correspon dentie over de toekenning van prijzen wordt niet gevoerd. De jury behoudt zich het recht voor niet alle prijzen toe te kennen, als de kwaliteit van de foto's of het aantal inzendingen hier toe aanleiding geeft. 9. Wie prijs stelt op terugzending van foto's dient een gefrankeerde stevige enveloppe, waarop naam en adres zijn vermeld, bij zijn of haar inzending mee te sturen. Terugzending vindt plaats na 15 augustus 1959- 10. Alle bekroonde foto's worden het eigendom van de Vereniging Neder lands Fabrikaat en de Stichting ter Be vordering van de Amateurfotografie, die het recht hebben deze foto's te publiceren of te doen publiceren, zo nodig zonder bronvermelding en zon der vergoeding na verkregen toestem ming van de maker en tegen vergoe ding van auteursrechten. Op verzoek dient het negatief van een inzending te worden opgestuurd. 11. Door deelneming aan deze fotowed strijd verklaart de inzender de wed- strijdvoorwaarden te kennen en hier mede volledig accoord te gaan. 12. De jury bestaat uit de heren: H. Th. van Maurik, directeur ANP Foto A. C. W. van der Vet, hoofdredacteur Algemeen Dagblad Dick Boer, hoofdredacteur van Focus; Jan Wolfslag, voorzitter BONEFO Ton van Beers, namens de Centrale Werknemers Organisaties B. van den Tempel, namens de Werk- commissie Personeelsorganen van het CSWV. Tanks voor de Antilliaanse Brouwerij Een indrukwekkende rij spoorwagens vervoerde dertig tanks voor het merendeel lager- tanks) naar de haven om in het s.s. Congo te worden geladen; bestemming: Curasao, waar ze inmiddels zijn aangekomen.

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 11