9 Jubileum H. Hesseling MM Jubilaris Hesseling en echtgenote temidden van de heren (v.l.n.r.) F. Augustin, A. Stomps, G. Fokke, G. Kat, C. Gans, J. Mittemeijer, J. Simek en J. Obbes. Maandag 9 maart j.l. is officieel herdacht dat de heer H. Hesseling veertig jaar ge leden in dienst trad van de Amstel Brou werij In de ontvangstkelder hadden zich vele col lega's verzameld om de voorman-bankwer ker-monteur te bewijzen, dat zij hem een warm hart toedragen. Maar ook de directie heeft grote waarde ring voor de heer Hesseling, getuige de woorden van ir. R. van Marwijk Kooy. Deze stelde vast, dat de heer Hesseling was meegegroeid met de brouwerij in die veer tig jaar en zijn fijne vakmanschap heeft aangewend om op voorbeeldige wijze daar in te grijpen waar iets verkeerd was ge gaan. Ook prees hij zijn plichtsgetrouwheid en bracht in herinnering de goede klank welke de naam Hesseling in ons bedrijf heeft. Namens de directie ontving de jubi laris een enveloppe met inhoud. De heer R. B. Hartman sprak, namens de burgemeester van Amsterdam, wiens geluk wensen hij overbracht. Tot grote verras sing van de jubilaris deelde de heer Hart man mede, dat het H.M. de Koningin had behaagd hem de bronzen eremedaille van de orde van Oranje Nassau te verlenen. De versierselen werden hierna opgespeld, waar na een luid applaus volgde voor de ge decoreerde. De heer Stomps sprak mede namens de bot telarij, de afdeling waar de jubilaris voornamelijk werkt zijn bewondering uit voor het werk dat Hesseling altijd met grote rust en zelfverzekerdheid verricht. „U hebt veel voor de Amstel Brouwerij kunnen doen". Collega Kat verwekte met zijn woorden en door hetgeen hij aanbood hartelijk gelach. Er werden namelijk vele doosjes lucifers op de tafel uitgespreid en de verklaring hier voor was, dat Hesseling nooit lucifers bij zich heeft en dus altijd bij zijn collega's om een vuurtje moet vragen. Maar hierbij werd het niet gelaten een schemerlampje werd hem namens de collega's aangeboden en wat goede sigaren. De heer Brouwer tenslotte sprak namens het overige personeel en bood een envelop met inhoud uit het jubileumfonds aan. Na de dankwoorden van de heer Hesseling,

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 9