SBEH ontvangt de legpenning. De heer Ir. R van Marwijk Kooy overhandigt de heer Koning van K.J.C. Amstel Brouwerij de wisselbeker. winnen van de wedstrijd op deze avond. De andere prijzen vielen ten deel aan SBEH (legpenning), KLM (kleine pen ning), Eigen Haard (kleine legpenning) en Nufa (Amstelvaantje) De vele aanwezigen, onder wie zich ook mej. Bosker en de heer Dalmolen be vonden, waren gul met applaus voor de winnaars en vooral toen de heer Van Mar wijk Kooy overging tot het uitdelen van negentien marsprijzen (hetgeen Mars-repen bleken te zijn). Met goede verwachtingen voor de toekomst gaat onze klaverjasclub na dit toernooi, dat tot zulk een welgeslaagde manifestatie is geworden, het nieuwe seizoen in. Wie in een gezellige kring wil klaver jassen, melde zich bij de heer Beers, afd. bottelarij. EINDSTRIJD klaverjastoer mooi In de kantine is op vrijdag 27 februari j.l. de eindstrijd gestreden in het klaverjas- toernooi, dat door de Klaverjasclub Amstel Brouwerij was georganiseerd. Na het beëindigen van de gezellige strijd, werd een verloting gehouden, die zeer ge animeerd was. Inmiddels was de heer R. van Marwijk Kooy binnengekomen om de prijzen uit te reiken. Met een toepasselijk woord overhandigde hij de eerste prijs, een beker, aan de ver tegenwoordiger van de Klaverjasclub DJK daar deze club winnaar was geworden van het toernooi. Maar de Amstel Brouwerij zat deze win naar vlak op de hielen en sleepte de wissel- beker met een krans in de wacht voor het

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 8