BIER COMPLET VALT IN DE SMAAK 4 Broeders „Ik ben blij, dat ik gekomen ben". Dit was een van de reacties die wij kregen, toen wij enkele dames naar hun oordeel vroe gen omtrent de bijeenkomsten, die wij Bier Complet hebben genoemd. Reeds enige tijd zijn er middagbijeenkom sten in de ontvangstkelder van echtgenoten van onze werknemers. Het doel hiervan is duidelijk: de dames rond leiden in het be drijf waar hun echtgenoten het dagelijks brood verdienen en hun een indruk geven van de vele en omvangrijke werkzaamhe den, nodig om een grote brouwerij te laten functioneren. Er wordt van deze middag een gezellig onderonsje gemaakt, hetgeen ook nuttig is, gezien de uitspraak van een der deelneemsters„Het prettige ervan vind ik ook, dat je een hele middag eens uit het huishouden bent." Vrouwen zijn toch minder nieuwsgierig dan weieens wordt beweerd, vinden wij. Bijna geen van de deelneemsters aan het Bier Complet maakt het kleine pakketje open, dat wordt uitgedeeld om mee naar huis te nemen. Jammer, dat ik niet geweest ben, zullen misschien enkele dames denken, die zijn weggebleven. Ja, kunt u geen betrouwbare oppas vinden voor de kinderen, bent u ziek of heeft u zieken thuis, dan moet u wel wegblijven, maar wij zouden u sterk willen aanraden te komen ALS HET U ENIGSZINS MO GELIJK IS. 121/2 JAAR GETROUWD De heer en mevrouw Mittemeijer waren juist 121/2 jaar getrouwd op de dag dat de bruid deelnam aan het Bier Complet. Bij het betreden van de bottelarij, de afdeling waar haar man iverkt, werden zij beiden verrast met de gelukwensen van de col lega's en een bos bloemen. U komt niet, omdat u denkt geen bekenden te zullen ontmoeten? Maar dat is geen ex cuus. De meeste dames zien elkaar op het Bier Complet voor het eerst. Maar door de opstelling van de tafels worden kleine groepjes gevormd en dan is het ijs gauw gebroken. Daarbij komt nog, dat zoveel mogelijk bij elkaar worden uitgenodigd de vrouwen wier mannen in dezelfde afdeling werken; gesprekstof ligt dan voor de hand. Denk dus tweemaal voor u geen gebruik maakt van de uitnodiging. En als u wer kelijk niet kunt komen, wilt u dit dan even laten weten aan mej. Bosker? reiken elkaar de hand Gedurende een prettige afscheidsbijeen komst in de bazenkamer op zaterdag 28 februari j.l. heef t de heer A. Ezerman, de verbandmeester afscheid genomen. Be halve ir. R. van Marwijk Kooy voerden nog enige sprekers het woord en overhan digden geschenken. Na afloop werd dit plaatje gemaakt van de heer Ezerman en de nieuwbenoemde verbandmeester, de heer R. D. de Boer rechts

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 6