Vijftienmaal welkom We hebben hieronder vijftienmaal de uitdrukking voor welkom afgedrukt en daarnaast vijftien landen, waar die uitdrukkingen gangbaar zijn. Alleende landen staan niet in de juiste volgorde. Misschien wilt u eens proberen of u de uitdrukking bij het goede land kunt zetten. Tenslotte mag u dat wel weten als iemand die bij de Amstel Brouwerij werkt; we exporteren immers naar meer dan tachtig' landen! Op pagina 23 staat de oplossing van dit vraagstukje, waarmee u niets kunt verdienen. 1. Sea Vd. Bienvenida a. Frankrijk 2. Velkommen b. Hongarije 3. Mielai Laukiamos c. Italië 4. Soyez le bienvenu d. Litauen 5. Khosj Geldin e. Zweden 6. Wiükommen f. Brazilië 7. Bienvenido g- Egypte 8. Bem Vindo h. Estland 9. Powitanie i. Tsjecho-Slowakije 10. Buna Venire Roemenië 11. Vitani k. Spanje 12. Isten Hozott 1. Finland 13- Olge Tervitatud m. Noorwegen 14. Valkommen n. Duitsland 15. Tervetullut 0. Polen ZO GAAT HET WORDEN Zo gaat het hotel in Eindhoven worden. Onze lezers zullen zich herinneren dat wij in het vorige nummer iets verteld hebben over de eerste spade" grond welke de burge meester van Eindhoven verplaatste ten behoeve van een nieuw hotel aldaar. Als het gebouw in 1961 klaar is zal het er uitzien zoals op bovenstaande afbeelding. Het bovenste, het hotelgedeelte, is duidelijk gescheiden van de rest, dat restaurant, café, snackbar en zalen zal bevatten. Het pensioenfonds van Philips belast zich met de bouw, de Amstel Brouwerij zal het bedrijf gaan beheren. 12

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 14