MET DE RVAB NAAR DE AVRO-STUDIO SECRETARIS DER VENNOOTSCHAP De Raad van Beheer heeft de heer mr. C. Bossard be noemd tot secretaris der ven nootschap*, De heer Bossard kwam op 1 mei 1930 in dienst van de Amstel Brouwerij. Hij werd tewerkgesteld op het hoofd kantoor. Hij studeerde in zijn vrije tijd en deed na het behalen van het staatsexamen docto raal examen rechten aan de Gemeente Universiteit van Amsterdam. Sindsdien is bij belast geweest met de behar- tiging van onze juridische be langen. Wij ivens en de heer Bossard van harte geluk met zijn be noeming. De leden van de Reisvereniging Amstel Brouwerij hebben zaterdag 7 maart een ple zierige middag doorgebracht in de Avro- studio. Om één uur waren we zestig in getal bij elkaar gekomen voor de brouwerij en in zon liet zich niet onbetuigd en mede daar- twee bussen ging het naar Hilversum. De door was de stemming in de bussen gezel lig. Daar wij wat te vroeg bij de studio waren, werd de wachttijd benut door het poseren voor de heer P. Rooth, die enige fotos maakte. Reeds voor het vertrek had hij een foto gemaakt en deze wordt hierbij W afgedruk:. Nadat wij allen een goede plaats in de zaal hadden gekregen begon het programmaJos Cleber en zijn orkest o.a. Het gehele pro gramma werd opgenomen voor de dinsdag daarop en op die tiende maart heeft men het misschien gehoord, maar niet geweten, dat het applaus afkomstig was van Amstel- mensen. Het was een gezellige middag en in de pauze konden wij ons tegoed doen aan een kopje koffie of een Amstel biertje. Er is veel gelachen en in uitstekende stem ming kwamen wij om ongeveer zes uur weer bij de brouwerij aan. De heer J. Wij brand ts, de voorzitter, heeft voor het uit elkaar gaan nog een opwek kend woord gesproken. De middag was ge zellig geweest, zo zei hij, maar onze ver eniging kan nog best wat leden gebruiken. Laten wij met zijn allen propaganda maken voor de reisvereniging, die op gezette tijden interessante en plezierige uitstapjes en ex cursies maakt. W. J. Schellingerhout, secr. Van deze plaats wil de redactie deze op roep van de voorzitter gaarne ondersteu nen en als er Amstelmensen zowel van de brouwerij als kantoor zijn die de reisvereniging willen helpen versterken, la ten zij zich dan in verbinding stellen met secretaris)die beiden in de smederij werkzaam zijn. 9

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 11