Waaneer dit nummer van Het Spongat verschijnt ligt de datum van 1 januari al weer enige weken achter ons. Maar omdat dit het eerste nummer in 1959 is, willen wij onze medewerkers in de fabriek en op kantoor, in de filialen en depóts, en hen die bij hun werk steeds „onderweg" zijn toch nog een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar toewensen. Het afgelopen jaar vormde een waardig einde van de lange periode, waarin onze voorgangers de verantwoordelijkheid voor het wel en wee van onze Amstel Brouwerij droegen. De fabriek, waarvan belangrijke en vitale delen onder de leiding van de heer M. van Marwijk Kooy gebouwd en ingericht werden, produceerde in 1958 meer hectoliters dan ooit te voren. De commerciële diensten, onder de leiding van jhr. Six van Hillegom opgebouwd tot de huidige voor zijn moeilijke taak berekende organisatie, verkochten zowel in het binnenland als over de grenzen het hoogste aantal hectoliters in de geschie denis van de brouwerij. Zij kunnen er trots op zijn, dat zij, gesteund door de werkkracht en toewijding van U allen en hen die U voorgingen, het bedrijf dat hun eens werd toevertrouwd in deze staat aan de leiding van hun opvolgers konden overdragen. Zoals wij er trots op zijn tezamen met U hun werk te mogen voortzetten. Er zal weer veel van ons aller kracht en vernuft gevergd worden in dit nieuwe jaar. In de dynamische maatschappij, waarin wij leven, is stilstand achteruitgang. Wij moeten blijven streven naar verbetering op elk terrein om het doel te bereiken, dat wij ons stellen: Een hogere omzet, een hogere productiviteit. Het ga de Amstel Brouwerij goed in 1959. Mr. E. J. Egberts Ir. R. van Marwijk Kooy P. Kranenberg Mr. J. M. Elink Schuurman

Amstel - Het Spongat | 1959 | | pagina 3