Ons Leven in de brouwerij In dienst getreden: Amsterdam E. Gravesteyn, ass. bedrijfsleider H. P. Boudier, bedrijfsass. F. C. W. Niël, Marktonderzoek. M. P. M. Bergers, inspecteur C. H. Maaswinkel, inspecteur R, H. ten Cate, Publiciteit Mej. H. M. Blom, adm. Mej. A. K. Baas, Ieerl. analyste F. Greive, Commerc. afd. A. Pols, Export afd. Groningen Mevr. H. E. Park-van der Meeren, adm. Heerlen J. A. Th. Jacobs, inspecteur Mej. A. M. A. Jegerings, adm. Mej. B. G. M. Schuncken, adm. P. A. M. Vonken, adm. Gehuwd: Amsterdam Mej. C. van Haaren, Winkelverkoop, met O. Monsees Mej. M. M. Heidstra, keuken, met W. Las- caris Mej. L. van Hoek, boekhouding, met R. Scutigliani Geboren: Amsterdam Christina Maria, d. van G. P. van Berkel, bottelarij Bernardus Johannes Wilhelmus, z. van B de Jong, bottelarij Anna Maria, d. van B. J. van Nieuwkerk, garage Ingrid Yolanda, d. van H. Z. de Vries, bottelarij Heerlen Wilhelmus Maria Hyacinthus, z. van H. J. Pletzers, bierleidingmonteur Onze dienst verlieten: Amsterdam Mej. A. Ch. E. Donse, corresp. afd. Heerlen W. J. H. M. Ploum, adm. De heer G. Struiksma, onze excursieleider, EHBO-instructeur en waarnemend hoofd Bedrijfszelfbescherming, is eind september plotseling ernstig ziek geworden, waardoor opneming in een ziekenhuis en een zware operatie noodzakelijk waren. Gelukkig is hij nu weer voor halve dagen aan het werk gegaan en hij wilde langs deze weg graag alle vrienden en collega's van de Amstel Brouwerij, die hem gedu rende zijn ziekte niet hebben vergeten van harte danken voor de stoffelijke blijken van vriendschap. Door weinigen opgemerkt, maar gelukkig weer helemaal gezond, is Irene Storsbergen in ons midden teruggekeerd. Na anderhalf jaar ziekteafwezigheid zit ze nu op de derde verdieping in de centrale typekamer. Welkom... en houden zo! J. DE GROOT f Op 19 september j.l. overleed in zijn wo ning, na een langdurig ziekbed, op acht envijftigjarige leeftijd, de heer J. de Groot, die eenentwintig jaar aan onze onder neming verbonden is geweest. Aanvanke lijk als inspecteur, later op de administra tie van de afdeling Winkelverkoop, heeft hij zijn sympathieke en innemende persoon lijkheid geheel ingezet, steeds op goede en doeltreffende wijze samenwerkend en ook de humor niet vergetend. Zijn heengaan treft bovenal zijn echtgenote zwaar, die hem op voorbeeldige wijze in zijn laatste levensjaar met zoveel toe wijding en zorg heeft omringd. Moge haar de kracht geschonken worden deze slag te dragen. N. H. R. van Berkum J. C. VAN DER HORST f Een ongeluk in de buurt van Amsterdam heeft zondag 19 oktober j.l. het leven ge kost aan de heer J. C. van der Horst, werk zaam bij de vatenspoelplaats. Bij een bot sing tussen zijn motorfiets en een auto werd de heer Van der Horst dodelijk ge wond, terwijl zijn zoontje, die op de duo zat, wonder boven wonder gespaard bleef. De heer Van der Horst, die vierenveertig jaar oud was, werkte ruim vijf jaar bij ons. Wij wensen zijn vrouw en kinderen troost en sterkte. C. P. KLOPPING f De ouderen onder ons zullen hem zich vrij goed herinneren, hij die voor zijn pensio nering een belangrijke figuur in onze admi nistratieve dienst is geweest. Aan zijn be heer en inzicht waren vele zaken toever trouwd, en met voorbeeldige plichtsbetrach ting heeft hij zich steeds van zijn taak ge kweten. Hij was een voortreffelijk huisvader en van zijn goede capaciteiten heeft zijn gezin de volle vruchten mogen plukken. Dat hij ruste in vrede. 23

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 25