De heer A. G. Tournier, chef de bureau, herinnerde aan de gang van zaken, zo n vijfendertig jaar geleden, toen hijzelf zijn loopbaan bij de Amstel Brouwerij begon. Het filiaal was toen gevestigd in de Delft- sestraat en klein van omvang. De heer Tournier schetste de jubilaris als een pret tige collega, wenste hem nog vele gezonde jaren toe bij ons bedrijf en overhandigde hem namens het personeel een envelop met inhoud. Tot slot sprak de hoofdinspecteur C. M. van Heusden nog enige waarderende woor den, waarna op verzoek van de heer Ver beek, ter ere van de zojuist verleende koninklijke onderscheiding, staande het Wilhelmus werd gezongen en een driewerf hoera uitgebracht op H.M. de Koningin. Na dit officiële gedeelte bleven allen nog geruime tijd gezellig bijeen onder het ge not van een heerlijk glaasje Amstel bier. E. Koopmans. VROEG IN DF. MORGEN... In de schuchtere stralen van de ochtendzon zijn de eerste voorbereidingen tot de dag taak aan de gang: bijrijder W. F. Kolk heeft een paard opgetuigd en uit de stal geleid. Een alledaags tafereel, maar een voorbijganger heeft het gezien en gefoto grafeerd. De heer H. Veenhuizen heeft deze bijzonder geslaagde plaat gemaakt paarden fotograferen is echt niet gemak kelijk en wij zeggen hem dank voor de bereidwilligheid waarmee hij de foto heeft willen afstaan ten behoeve van ons blad. FLESSENBIER IN OPMARS Het jlessenbier wint nog steeds veld. Was bet percentage in 1957 nog 57% van de totale bieromzet in Nederlandthans is dit bijna 61% (hierbij is het blikbier inbe grepen 10

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 12