J. J. Af. Sluijter veertig jaar in dienst ROTTERDAM Zaterdag 30 augustus is in onze versierde koffiekamer de heer J. J. M. Sluijter, werk zaam op de afdeling Expeditie, gehuldigd in verband met zijn veertigjarig dienst- jubileum. Precies om een uur werd de jubilaris met zijn gezin de koffiekamer binnengeleid waar directie en personeel zich hadden verzameld. Ook was aanwezig de heer J. van Loon als vertegenwoordiger van de burgemeester van Rotterdam. De directeur van het filiaal Rotterdam, mr. P. A. W. M. Verbeek memoreerde in zijn toespraak de loopbaan van de jubilaris, die al spoedig na zijn indiensttreding belast werd met werkzaamheden op de Expeditie, een afdeling die in een bedrijf als het onze zeer belangrijk is. Nog steeds wijdt de jubilaris zijn krachten aan deze afdeling, een schakel tussen produktie en verkoop waarvan zeer veel afhangt. De heer Sluij ter, aldus de heer Verbeek, is zich daarvan ten volle bewust en hij heeft steeds met grote toewijding de belangen van brouwerij en afnemers gediend en ertoe medegewerkt, dat ons produkt zo spoedig mogelijk en op de meest efficiente wijze werd afgeleverd. Van 1935 tot 1946 is de jubilaris chef geweest van het toenmalige depot aan de Brielselaan. De heer Verbeek deelde mee, dat het de eerste keer was, dat iemand veertig jaar aan het filiaal Rotterdam verbonden was en het bestaan van het filiaal dat in 1891 werd gesticht, is als het ware ver weven met de geschiedenis van de heer Sluijter, die heeft mogen meewerken aan de geweldige groei van deze Amstel- nederzetting. Mevrouw Sluijter werd eveneens in de hul de betrokken en de heer Verbeek herdacht met erkentelijkheid dat zij zovele avonden, vooral 's zomers, de aanwezigheid van haar echtgenoot heeft moeten ontberen wegens de grote drukte in het bedrijf. De heer Verbeek besloot met de wens uit te spreken, dat de heer Sluijter nog lang en in goede gezondheid zijn krachten aan ons mooie bedrijf zou mogen wijden. Als stoffelijk blijk van waardering overhandig de hij de heer Sluijter een envelop met inhoud. Onderscheiding De heer Van Loon, die hierna het woord nam, zei dat een veertigjarig jubileum niet zo vaak voorkomt en hij achtte het een hoge eer de heer Sluijter namens de bur gemeester te mogen feliciteren met dit jubileum. Maar, aldus de heer Van Loon, ik heb nog een vererende opdracht ont vangen. De Landsregering wil op deze dag eveneens van haar waardering doen blijken en ik kan u mededelen, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd u de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. Deze onder scheiding werd de heer Sluijter hierna op gespeld, hetgeen gevolgd werd door een langdurig applaus. De koninklijke onderscheiding wordt op gespeld. De heer Verbeek spreekt de jubilaris toe.

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 11