DE PULLENACTIE IS TEN EINDE Na ruim drie maanden van grote activiteit, die zich rond de Amstel pullen concentreerde, is de finish-vlag neergegaan: de actie is op 30 augustus beëindigd en die zaterdag is ook de laatste waarop waardemerken ingezonden konden worden. Postbus 4444 is nu definitief gesloten en al degenen in en buiten ons bedrijf, die zich met het verzenden bezighouden, zullen nu voor de afwikkeling zorgdragen. Uiteraard is het beëindigen tijdig aan gekondigd en u heeft een advertentie in de dagbladen gezien, waarin het publiek van de sluiting op de hoogte werd gebracht. Deze advertentie hield tevens de belofte in, dat alle pullen aan de aanvragers zou den worden toegezonden. De achterstand, welke ontstaan is in de loop van de actie, is nog steeds aanwezig, maar de vijf pot tenbakkerijen, die voor ons produceren, voeren hun tempo voortdurend op en bin nen de eerstkomende maanden zal ieder zijn aangevraagde pullen in huis hebben. Als wij ons een ogenblik bezighouden met de gang van zaken, zoals die in de prak tijk is ontstaan, dan wijzen wij in de eerste plaats op het grote succes van deze actie. Duizenden en nog eens duizenden klanten bleken graag een Amstel pul te willen bezitten en velen stelden prijs op een compleet stel van zes. De vloed aanvragen was weldra zo groot, dat wij schielijk moesten omzien naar een tweede potten bakkerij. Tevens kwam de wenselijkheid naar voren van een plaats van afgifte op de Mauritskade, liefst in het hoofd kantoor, omdat vele aanvragers, woon achtig in de buurt van de brouwerij, met waardemerken en geld zich bij onze portier vervoegden. Natuurlijk zijn deze mensen direct geholpen, maar toen de stroom bleef aanhouden werd in de tweede portiersloge een winkeltje geïnstalleerd, waarin mejuffrouw De Groot dagelijks een bloeiende negotie gaande hield. Maar toch was er achterstand en het aantal telefoon- Hoewel wij de heer Van Soest bijzonder dankbaar zijn voor deze zijn bijdrage tot ons blad, willen wij toch erop wijzen, dat de aan sporing, op zijn tekening vermeld, niet meer opge volgd dient te worden. 1

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 3