Ons Leven in de Brouwerij In dienst getreden: Amsterdam H. Oudkerk, Chef Adm. Dienst K. N. Tielkemeyer, inspecteur R. C. Krips, inspecteur C. F. Poelma, ass. bedrijfsleider, T.D. R. Kousenband, Poviet Mej. A. M. A. Bartelen, laboratorium Rotterdam Mej. J. G. Kap, kantoor Gehuwd W. Mackaay, hoofdkantoor, met mej. R. Panman J. Huismann, bottelarij, met mej. A. Korff J. Busman, smederij, met mej. T. Tankink H. Nienhuis, bottelarij, met mej. A. Streef kerk Geboren Amsterdam Johannes Henricus Robert, z. van H. A. G. van Bakel, gistkelder Olga Cornelia Elisabeth, d. van C. Waker, bottelarij Marianne, d. van W. van Bladeren, smederij Mar ja, d. van P. Rieder, bottelarij Elisabeth Cornelia Maria, d. van H. W. van Deun, bottelarij Carla Elisabeth, d. van W. Smit, bouw vakken Groningen Johannes Gerhardus Aloysius Jozef, z. van H. E. Kemerink, monteur Een aantal Amerikaanse gasten, deel uitmakend van de Indoor Sports Club San Diego, Cal., bracht onlangs een bezoek aan de brouwerij. Deze tocht was voor de meeste leden geen bezwaar, maar enkelen hunner waren invalide en reden in rolstoelen, zodat ze voor het bestijgen en afdalen van trappen de hulp nodig hadden van enige sterke mannen die hen met stoel en al opnamen en daar weer neerzetten waar de grond gelijk was. Van deze extra Amstel-service profiteerde ook de voorzitter van de club, de heer Fletcher Morrison, die op deze foto staat afgebeeld met jhr. Six van Hillegom, toen de groep na de excursie in de commissarissenkamer werd onthaald op een glas bier. 22

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 24