REÜNIE DER VETERANEN Vele auto's die dateren van lang voor de laatste oorlog hebben op 25 mei j.l. een tocht ondernomen naar het Nationaal Museum van de Automobiel te Driebergen. Aan deze rit heeft ook onze A Ford uit 1929 meegedaan. Het autootje was de enige in zijn soort, want de overige veteranen waren alle personenwagens. Voor het museum werd deze foto gemaakt. J. H. Snel Zeldzame mijlpaal Een zeldzame mijlpaal in ons bedrijf be reikte de heer B. M. Schoonhoven, die op 1 mei j.l. vijfenveertig jaar in dienst was. De heer Schoonhoven kwam als knaap van vijftien jaar bij de Amstel Brouwerij, welke hij niet meer heeft verlaten en waar van hij elf jaar geleden procuratiehouder werd. Vijfenveertig jaar is geen officieel jubileum, maar het 'is een zeldzame mijl paal, waarop wij in ons blad met genoegen even de schijnwerper hebben gezet. Jubileum J. H. Snel Op 2 juni heeft de heer H. Snel, die op de Expeditie de zorg heeft voor de bieruitzending naar de provincie, de dag herdacht waarop hij vijfentwintig jaar ge leden bij de Amstel Brouwerij in dienst kwam. Die dag was eigenlijk 1 juni, maar omdat deze nu op een zondag viel, kwa men vele collega's hem en mevrouw Snel op maandag 2 juni in de koffiekamer de hand drukken. De heer Snel vertelde dat hij in 1933 op de Expeditie werd te werk gesteld, maar daar niet is gebleven. Na enige omzwer vingen is hij er tenslotte teruggekeerd en daarom kon hij nu op deze afdeling zijn zilveren jubileum vieren. Het geschenk dat door de collega's was aangeboden, stond reeds bij de jubilaris thuis: een staande lamp die tevens als leeslamp kan worden gebruikt. Van deze plaats wensen wij de heer Snel nog vele jaren toe.

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 22